Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (571 entries)

en:  or
tr:  ya da

en: %s Off from Black Friday to Cyber Monday
tr: Kara Cuma'dan Siber Pazartesi'ye kadar %30 indirimli

en: %s ago
tr: %s önce

en: %s also has better support for all the different types of fields, such as text, numbers and dates.
tr: %s ayrıca metinler, sayılar ve tarihler gibi farklı tipler için daha iyi bir desteğe sahiptir.

en: %s column is already present and can not be duplicated.
tr: %s sütunu zaten mevcut ve çoğaltılamaz.

en: %s is an improved version of %s.
tr: %s, %s için daha gelişmiş bir sürümdür.

en: %s more
tr: %s fazla

en: %s support is only available in Admin Columns Pro.
tr: %s desteği yalnızca Admin Columns Pro'da mevcuttur.

en: Actions
tr: İşlemler

en: Active
tr: Etkin

en: Add Column
tr: Sütun ekle

en: Add Filter
tr: Süzgeç ekle

en: Add Row
tr: Satır ekle

en: Add-ons
tr: Eklentiler

en: Admin Columns Pro offers full support for %s, allowing you to easily manage %s fields for your overviews.
tr: Admin Columns Pro, %s için tam destek sunarak genel bakış ekranları için %s alanlarını kolayca yönetmenizi sağlar.

en: Admin Columns Settings
tr: Admin Columns ayarları

en: Admin Columns can generate a fully customized and downloadable CSV.
tr: Admin Columns tamamen özelleştirilmiş ve indirilebilir bir CSV oluşturabilir.

en: Admin Columns forum on WordPress.org
tr: WordPress.org forumlarında Admin Columns

en: Admin Menu
tr: Yönetici menüsü

en: Advanced Custom Fields
tr: Gelişmiş özel alanlar

en: After
tr: Sonra

en: Agent
tr: Ajan

en: Album
tr: Albüm

en: All Post Types
tr: Tüm yazı tipleri

en: All integration add-ons
tr: Tüm bütünleştirme eklentileri

en: Allow Comments
tr: Yorumlara İzin Ver

en: Alternative Text
tr: Alternatif metin

en: And of course, all network sites can use Admin Columns.
tr: Ve elbette, tüm ağ siteleri Admin Columns'u kullanabilir.

en: Any column can be turned into an ordered list.
tr: Herhangi bir sütun sıralı bir listeye dönüştürülebilir.

en: Aperture
tr: Açıklık

en: Approved
tr: Onaylandı

en: Are you happy with Admin Columns?
tr: Admin Columns eklentisinden memnun musunuz?

en: Assistant
tr: Asistan

en: Attachments
tr: Dosya ekleri

en: Audio
tr: Ses

en: Audio Meta
tr: Ses metası

en: Audio Player
tr: Ses oynatıcı

en: Author
tr: Yazar

en: Author Email
tr: Yazar e-posta

en: Author IP
tr: Yazar ip

en: Author Name
tr: Yazar ismi

en: Author Slug
tr: Yazar kısa ismi

en: Author URL
tr: Yazar Bağlantısı

en: Auto
tr: Otomatik

en: Available
tr: Uygun

en: Available Sizes
tr: Uygun boyutlar

en: Basic
tr: Temel

en: Before
tr: Önce

en: Bitrate Mode
tr: Bitrate modu

en: Bits Per Sample
tr: Örnek başına bit

en: Block Editor
tr: Blok düzenleyici

en: Buddicons
tr: Buddsimgeler

en: Bulk Actions
tr: Toplu İşlemler

en: Bulk Edit
tr: Toplu düzenleme

en: Bulk Edit allows you to update multiple values at once.
tr: Toplu düzenleme birden çok değeri topluca düzenlemenize olanak sağlar.

en: Bulk Edit any content
tr: Herhangi bir içeriği toplu düzenleyin

en: Bulk Editing
tr: Toplu düzenleme

en: Bulk edit any content, including custom fields.
tr: Özel alanlar da dahil olmak üzere tüm içeriği toplu olarak düzenleyin.

en: Buy Pro
tr: Pro satın al

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
tr: Üçgene tıkladığınızda sütun seçeneklerini göreceksiniz. Sürüklenebilir kaydırıcıyı kullanarak, sütunların genişliğini yüzdelerle ayarlayabilirsiniz.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
tr: Üçgene tıkladığınızda sütun seçeneklerini göreceksiniz. Burada, sütun başlıklarının her bir etiketini değiştirebilirsiniz.

en: By default: %s
tr: Varsayılan : %s

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
tr: Sütunları sürükleyerek, gösterilecek sırayı değiştirebilirsiniz.

en: By enabling this setting the sorting results will include empty values.
tr: Bu ayar etkinleştirildiğinde, sıralama sonuçları boş değerleri içerecektir.

en: Camera
tr: Kamera

en: Cancel
tr: İptal

en: Caption
tr: Altyazı

en: Change column width
tr: Sütun genişliğini değiştir

en: Change label
tr: Etiketi değiştir

en: Change order
tr: Sıralamayı değiştir

en: Channelmode
tr: Kanal modu

en: Channels
tr: Kanallar

en: Character Limit
tr: Karakter sınırı

en: Check out our extensive documentation, or you can open a support topic on WordPress.org!
tr: Kapsamlı belgelerimize göz atın veya WordPress.org'da bir destek konusu açın!

en: Choice
tr: Seçim

en: Choose a column type.
tr: Sütun türü seçin.

en: Choose from a well designed set of columns or create your own.
tr: İyi tasarlanmış bir sütun kümesi arasından seçim yapın veya kendiniz oluşturun.

en: Clear all columns
tr: Tüm sütunları temizle

en: Click on the pencil icon to start editing the value of a field.
tr: Bir alanın değerini düzenlemeye başlamak için kalem simgesine tıklayın.

en: Click the export button and all items will be exported to CSV.
tr: Dışarı aktar düğmesine tıklayın ve tüm öğeler CSV olarak dışarı aktarılsın.

en: Clicking the %s button will display a popup that allows you to add or change the current value of all selected items.
tr: %s düğmesine tıklarsanız seçili tüm öğelerin mevcut değerine ekleme, değeri değiştirme yapabileceğiniz bir dahili pencere açılacaktır.

en: Clone
tr: Kopyala

en: Close
tr: Kapat

en: Codec
tr: Çözücü

en: Color
tr: Renk

en: Column Name
tr: Sütun adı

en: Column Sets
tr: Sütun kümeleri

en: Column Type
tr: Sütun tipi

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Comma Separated
tr: Virgül ile ayrılmış

en: Comment
tr: Yorum

en: Comment Count
tr: Yorum sayısı

en: Comment status
tr: Yorum durumu

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Compression Ratio
tr: Sıkıştırma oranı

en: Conditional Format
tr: Koşullu biçim

en: Conditionals
tr: Koşullular

en: Content
tr: İçerik

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Count
tr: Toplam

en: Counter
tr: Sayaç

en: Craft overviews in minutes that display precisely what you want to see.
tr: Görmek istedikleriniz dakikalar içinde kolayca hazırlayın.

en: Create a better user experience when visiting the list table by setting preferences and hiding the functionality you do not need.
tr: Tercihleri ayarlayarak ve ihtiyacınız olmayan işlevselliği gizleyerek liste tablosunu ziyaret ederken daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturun.

en: Create multiple columns presets.
tr: Birden çok hazır sütun ayarı oluşturun.

en: Create multiple columns sets
tr: Çoklu sütun kümesi oluştur

en: Create multiple list table views with different columns.
tr: Farklı sütunlarla bir çok listeleme tablo görünümü oluşturun.

en: Created Timestamp
tr: Oluşturulma zaman damgası

en: Credit
tr: Kredi

en: Current excerpt is generated from the content.
tr: Mevcut özet içerikten oluşturulmuştur.

en: Custom
tr: Özel

en: Custom Field
tr: Özel alan

en: Custom Fields
tr: Ek alanlar

en: Custom Size
tr: Özel boyut

en: Custom:
tr: Özel:

en: Customize List Table
tr: Liste tablosunu özelleştir

en: Customize columns on the administration screens for post(types), pages, media, comments, links and users with an easy to use drag-and-drop interface.
tr: Yazı (türleri), sayfalar, ortam, yorumlar, bağlantılar ve kullanıcılar için sürükleyip bırakma arayüzünü kullanarak yönetim ekranlarındaki sütunları özelleştirin.

en: Data Format
tr: Veri biçimi

en: Databases
tr: Veritabanları

en: Dataformat
tr: Veri biçimi

en: Date
tr: Tarih

en: Date Format
tr: Tarih formatı

en: Date GMT
tr: Tarih GMT

en: Date Published
tr: Yayınlanma tarihi

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Decimal point
tr: Ondalık ayracı

en: Decimals
tr: Ondalık sayılar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default settings successfully restored.
tr: Varsayılan ayar başarıyla geri yüklendi.

en: Delete all column settings and restore the default settings.
tr: Tüm sütun ayarlarını sil ve varsayılan ayarları geri yükle.

en: Deprecated Actions
tr: Kullanımdan kaldırılan işlemler

en: Deprecated Filters
tr: Kullanımdan kaldırılan filtreler

en: Depth
tr: Derinlik

en: Description
tr: Açıklama

en: Did you know Admin Columns Pro has full support for %s?
tr: Admin Columns Pro'nun %s için tam desteğe sahip olduğunu biliyor muydunuz?

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Discount is valid until %s
tr: İndirim %s kadar geçerli olacaktır

en: Display
tr: Göster

en: Display Name
tr: Görünen ad

en: Display Options
tr: Görüntü seçenekleri

en: Display format
tr: Görüntüleme formatı

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your %s Entries.
tr: %s girdilerinizi görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your %s contents on any admin list table.
tr: Herhangi bir yönetici liste tablosunda %s içeriklerini görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your ACF contents on any admin list table.
tr: Herhangi bir yönetici liste tablosundaki ACF içeriklerini görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your BuddyPress data fields on the Users page.
tr: Kullanıcı sayfasındaki BuddyPress veri alanlarını görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your Events, Organizers and Venues.
tr: Etkinliklerinizi, organizatörlerinizi ve mekanlarınızı görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your JetEngine contents on any admin list table.
tr: JetEngine içeriklerinizi herhangi bir yönetici listesi tablosunda görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, export, smart filter and sort your Yoast SEO contents on any admin list table.
tr: Yoast SEO içeriğinizi herhangi bir yönetici listesi tablosunda görüntüleyin, satır içi ve toplu olarak düzenleyin, dışa aktarın, akıllı filtreleyin ve sıralayın.

en: Display, inline- and bulk-edit, smart filter and sort your Products, Variations, Orders and Customers
tr: Ürünlerinizi, Varyasyonlarınızı, Siparişlerinizi ve Müşterilerinizi görüntüleyin, satır içi ve toplu düzenleme, akıllı filtreleyin ve sıralayın

en: Do you like Admin Columns?
tr: Admin Columns’u sevdiniz mi?

en: Docs
tr: Dökümanlar

en: Document
tr: Belge

en: Download
tr: İndir

en: Draft
tr: Taslak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Comment
tr: Yorumu Düzenle

en: Edit Post
tr: Yazıyı düzenle

en: Edit Post Author
tr: Yazarı düzenle

en: Edit Term
tr: Terimi düzenle

en: Edit User Profile
tr: Kullanıcı profili düzenle

en: Edit columns
tr: Sütunları düzenle

en: Edit your content directly from the overview.
tr: İçeriğinizi direkt olarak genel bakış alanında düzenleyin.

en: Embed
tr: Göm

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Encoder Options
tr: Kodlayıcı seçenekleri

en: Estimated reading time in words per minute.
tr: Tahmini okuma süresi dakikada bir kelime.

en: Events Calendar
tr: Etkinlik takvimi

en: Excerpt
tr: Kısa yazı

en: Excerpt is missing.
tr: Özet eksik.

en: Export
tr: Dışa aktar

en: Export Table to CSV
tr: Tabloyu CSV'ye aktar

en: Export Unavailable
tr: Dışarı aktarım mümkün değil

en: Export all column data to CSV.
tr: Tüm sütun verisini CSV olarak dışarı aktar

en: Export for Admin Columns Pro, allows you to export the contents of your columns to CSV.
tr: Admin Columns Pro için dışarı aktar, sütunlarınızın içeriğini CSV olarak dışarı aktarmanızı sağlar.

en: Export table contents to CSV
tr: Tablo içeriğini CSV'ye aktar

en: Featured Image
tr: Öne çıkarılmış görsel

en: Field
tr: Alan

en: Field Type
tr: Alan türü

en: File
tr: Dosya

en: File Size
tr: Dosya boyutu

en: Fileformat
tr: Dosya biçimi

en: Filename
tr: Dosya ismi

en: Filesize
tr: Dosya boyutu

en: Filter any content
tr: Herhangi bir içeriği filtreleyin

en: Filter by Term
tr: Terime göre süz

en: Filtering
tr: Filtreleme

en: Filters
tr: Filtreler

en: Filters help you to get valuable insights about orders, users, posts, anything really.
tr: Filtreler size siparişler, kullanıcılar, yazılar ve daha bir çok şey için çok değerli içgörüler sağlar.

en: Filters vs Smart Filters
tr: Süzgeçler ile Akıllı süzgeçler

en: Find out more
tr: Daha fazlasını bul

en: Finding the right content will be much easier with the use of conditionals, such as %s.
tr: Koşullu ifadeler kullanarak doğru içeriği bulmak çok daha kolay, örneğin %s.

en: First Name
tr: İsim

en: First Post
tr: İlk yazı

en: Focal Length
tr: Odak uzaklığı

en: For example: %s.
tr: Örnek: %s.

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>.
tr: Belgelerin tamamı, hata raporları, özellik önerileri ve diğer ipuçları için <a href='%s'>Admin Columns web sitesini</a> ziyaret edin.

en: Formatted
tr: Biçimlendirilmiş

en: Forums
tr: Forumlar

en: Full Name
tr: Ad soyad

en: Full Path
tr: Tam yol

en: Full Size
tr: Tam boyut

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Get %s Off!
tr: %s indirim alın!

en: Get %s now
tr: Şimdi %s edinin

en: Get Admin Columns Pro
tr: Admin Columns Pro edinin

en: Get access to all our integrations for popular WordPress plugins
tr: En sevilen WordPress eklentilerimiz ile bütünleştirmelerimizi edinin

en: Get add-ons for ACF, WooCommerce and many more
tr: ACF, WooCommerce ve çok daha fazlası için eklentiler edinin

en: Get insights about your entire network of sites.
tr: Tüm site ağınız hakkında içgörüler alın.

en: Get this add-on
tr: Bu eklentiyi edinin

en: Go Pro
tr: Pro edinin

en: Has Content
tr: İçeriğe sahip

en: Height
tr: Yükseklik

en: Height : %s px
tr: Yükseklik: %s px

en: Height in pixels
tr: Piksel cinsinden yükseklik

en: Help
tr: Yardım

en: Hidden
tr: Gizli

en: Hide
tr: Gizle

en: Horizontal Rule
tr: Yatay çizgi

en: Horizontal Scrolling
tr: Yatay kaydırma

en: I'm using Admin Columns for WordPress!
tr: Wordpress için Admin Columns eklentisini kullanıyorum!

en: ID
tr: No

en: Image
tr: Görsel

en: Image Editing
tr: Görsel düzenleme

en: Image Meta (EXIF)
tr: Görsel metası (EXIF)

en: Image Size
tr: Görsel boyutu

en: In Reply To
tr: Cevapla

en: Include missing sizes?
tr: Eksik boyutlar dahil edilsin mi?

en: Include sizes that are missing an image file.
tr: Bir görsel dosyası eksik olan boyutları dahil et.

en: Includes special integrations for:
tr: Şunlar için özel entegrasyonlar içerir:

en: Inline Edit
tr: Dahili düzenleme

en: Inline Edit any content
tr: Herhangi bir içeriği yerinde düzenleyin

en: Inline Editing
tr: Dahili düzenleme

en: Insert a post, user or anything really directly from the overview.
tr: Genel görünüm ekranından yazı, kullanıcı ya da istediğiniz öğeyi ekleyin.

en: Instructions
tr: Talimatlar

en: Integrates %s with Admin Columns.
tr: %s için Admin Columns bütünleştirmesi.

en: Integrates ACF with Admin Columns.
tr: ACF ve Admin Columns bütünleştirmesi.

en: Integrates JetEngine with Admin Columns.
tr: JetEngine'i Admin Columns ile entegre eder.

en: Invalid column.
tr: Geçersiz sütun.

en: Invalid item ID.
tr: Geçersiz öğe ID.

en: Invalid list ID.
tr: Geçersiz liste kimliği.

en: Invalid list screen.
tr: Geçersiz liste ekranı.

en: Invalid method.
tr: Geçersiz yöntem.

en: Invalid response.
tr: Geçersiz istek.

en: It is possible to undo and redo all changes made with Inline Editing, so using it is without risk.
tr: Yerinde düzenlemede yapılan tüm işlemlerde geri alma, tekrarlama becerisi var, yani korkusuzca kullanın.

en: Keep your column names on top of the screen when scrolling down the page
tr: Sayfayı aşağı kaydırırken sütun adlarınızı ekranın üstünde tutun

en: Key
tr: Anahtar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Label
tr: Etiket

en: Large
tr: Geniş

en: Last Modified
tr: Son düzenleme

en: Last Modified Author
tr: Son düzenleyen yazar

en: Last Name
tr: Soyad

en: Last Post
tr: Son yazı

en: Learn more &raquo;
tr: Daha fazla bilgi edinin &raquo;

en: Learn more about %s.
tr: %s hakkında daha fazla bilgi.

en: Leave a review!
tr: Bir inceleme yapın!

en: Leave blank to display the URL
tr: Adresi görüntülemek için boş bırakın

en: Leave empty for no limit
tr: Limit olmaması için boş bırakın

en: Length
tr: Uzunluk

en: Length Formatted
tr: Uzunluk biçimlendirilmiş

en: Limit text to a certain number of characters or words
tr: Metni belirli sayıda karakter ya da kelime ile sınırlandır

en: Link Label
tr: Bağlantı etiketi

en: Link To
tr: Bağlantı ver

en: Link to menu
tr: Menüye bağlantı

en: Links
tr: Bağlantılar

en: List Screen ID
tr: Liste ekran kimliği

en: List Screen Key
tr: Liste ekran anahtarı

en: Loading Columns
tr: Sütunlar yükleniyor

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Local Path
tr: Yerel yol

en: Losless
tr: Kayıpsız

en: Make this column set available only for specific users or roles.
tr: Bu sütun kümesini yalnızca belirli kullanıcılar veya roller için kullanılabilir hale getirin.

en: Manage columns for your Taxonomy overview pages
tr: Sınıflandırma genel görünüm sayfalarının sütunlarını yönetin

en: Maximum number of characters
tr: En fazla karakter sayısı

en: Maximum number of items
tr: En fazla öğe sayısı

en: Maximum number of words
tr: En fazla kelime sayısı

en: Media
tr: Ortam

en: Medium
tr: Orta

en: Menu
tr: Menü

en: Meta Box
tr: Meta kutusu

en: Mime Type
tr: Mime türü

en: Misc
tr: Çeşitli

en: Missed schedule
tr: Zamanlama kaçırıldı

en: Missing image file for size %s.
tr: %s boyutu için görsel dosyası eksik.

en: More Tag
tr: Daha fazla etiketi

en: More details
tr: Daha fazla ayrıntı

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Multiple IDs should be separated by commas.
tr: Birden çok numara virgül ile ayrılmalıdır.

en: Multiple Table Views
tr: Birden çok tablo görünümü

en: Multiple Values
tr: Çoklu değer

en: Multisite Support
tr: Çoklu site desteği

en: Name
tr: İsim

en: Need certain columns for certain tasks?
tr: Belirli görevler için belirli sütunlara mı ihtiyacınız var?

en: Need more columns than the size of your screen?
tr: Ekranınızın boyutundan daha fazla sütuna mı ihtiyacınız var?

en: Need to update multiple values at once?
tr: Aynı anda birden çok değeri güncelleştirmeniz mi gerekiyor?

en: Network Active
tr: Ağ etkin

en: Network Enable
tr: Ağı etkinleştir

en: Network Site:
tr: Ağ sitesi:

en: New Line
tr: Yeni satır

en: Nickname
tr: Takma isim

en: No
tr: Hayır

en: No author
tr: Yazar yok

en: No deprecated hooks or filters found.
tr: Kullanımdan kaldırılmış kanca veya filtre bulunamadı.

en: No fields available.
tr: Uygun alan yok.

en: No limit
tr: Sınır yok

en: No need to open your post, page, order, user or anything else.
tr: Yazınızı, sayfanızı, siparişinizi, kullanıcınızı veya başka bir şeyi açmanıza gerek yok.

en: No public saved filters available.
tr: Herkese açık kaydedilmiş filtre yok.

en: No support for audio player
tr: Ses oynatıcı için destek yok

en: No taxonomies available.
tr: Sınıflandırma uygun değil.

en: No title
tr: Başlık yok

en: None
tr: Hiçbiri

en: Notice
tr: Bildirim

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Number
tr: Rakam

en: Number Format
tr: Sayı biçimi

en: Number of Fields
tr: Alan sayısı

en: Number of Items
tr: Öğe sayısı

en: Ok
tr: Tamam

en: Only %s for 1 site
tr: 1 site için sadece %s

en: Only show the content that matches the rules you set.
tr: Yalnızca belirlediğiniz kurallarla eşleşen içeriği gösterin.

en: Order
tr: Sırala

en: Orientation
tr: Oryantasyon

en: Original
tr: Orijinal

en: Others
tr: Diğerleri

en: Page Template
tr: Sayfa şablonu

en: Parent
tr: Ana

en: Part of the file path to display
tr: Görüntülenecek dosya yolunun bir parçası

en: Password
tr: Şifre

en: Password Protected
tr: Parola korumalı

en: Password protected
tr: Parola korumalı

en: Path
tr: Yol

en: Path scope
tr: Yol kapsamı

en: Pending
tr: Onay Bekleyen

en: Pending for review
tr: İncelenmeyi bekliyor

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Permanently hide notice
tr: Bildirimi kalıcı olarak gizle

en: Ping Status
tr: Ping durumu

en: Plain text
tr: Düz yazı

en: Play
tr: Oynat

en: Please visit the %s screen once to load all available columns
tr: Kullanılabilir tüm sütunları yüklemek için lütfen %s ekranını ziyaret edin

en: Plugins
tr: Eklentiler

en: Pods
tr: Kapsüller

en: Pop Up
tr: Açılır pencere

en: Post
tr: Yazı

en: Post Count
tr: Yazı sayısı

en: Post Format
tr: Yazı formatı

en: Post Formats
tr: Yazı biçimleri

en: Post Status
tr: Yazı durumu

en: Post Type
tr: Yazı türü

en: Posts Screen
tr: Yazılar ekranı

en: Pre-applied Filters
tr: Önceden uygulanmış filtreler

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Preview
tr: Önizleme

en: Prices starting from %s
tr: %s başlayan ücretlerle

en: Private
tr: Özel

en: Products
tr: Ürünler

en: Public
tr: Herkese açık

en: Published
tr: Yayımlanmış

en: Quick edit any content with Inline Editing, including custom fields.
tr: Özel alanlar dahil tüm alanları yerinde düzenleme ile hızlıca düzenleyin.

en: Rate
tr: Oy ver

en: Read Time
tr: Okuma süresi

en: Read more &raquo;
tr: DEVAMINI OKU &raquo;

en: Recommended
tr: Önerilen

en: Registered
tr: Kayıtlı

en: Relational
tr: İlişkisel

en: Relative to domain
tr: Domaine göre

en: Relative to main uploads folder
tr: Ana yükleme dizinine bağıl

en: Remove
tr: Kaldır

en: Reset Sorting
tr: Sıralamayı sıfırla

en: Reset the sorting by clicking the %s button.
tr: %s düğmesine basarak sıralamayı sıfırlayın.

en: Restore Settings
tr: Ayarları geri yükle

en: Restore columns
tr: Sütunları geri yükle

en: Restore settings
tr: Ayarları geri yükle

en: Roles
tr: Roller

en: Sample Rate
tr: Örnekleme hızı

en: Save
tr: Kaydet

en: Scheduled
tr: Zamanlanmış

en: Search
tr: Etkinlik Ara

en: Search any content
tr: Herhangi bir içeriği arayın

en: Search the contents of your columns.
tr: Sütunlarınızın içeriğini arayın.

en: Select
tr: Seç

en: Select Icon
tr: Simge seçin

en: Select more than one row from the list table to show the bulk edit buttons.
tr: Toplu düzenleme düğmelerini göstermek için liste tablosundan birden fazla satır seçin.

en: Select type
tr: Tip seçin

en: Select which comment status you like to display.
tr: Görüntülemek istediğiniz yorum durumunu seçin.

en: Send me the discount
tr: İndirimi bana gönder

en: Separator
tr: Ayıraç

en: Serialized
tr: Serileştirilmiş

en: Set default settings that users will see when they visit the list table.
tr: Kullanıcıların liste tablosunu ziyaret ettiklerinde görecekleri varsayılan ayarları ayarlayın.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings for %s restored successfully.
tr: %s ayarları başarıyla geri yüklendi.

en: Settings for %s updated successfully.
tr: %s ayarları başarıyla güncellendi.

en: Shortcodes
tr: Kısa kodlar

en: Shortlink
tr: Kısa bağlantı

en: Show %s button on table screen.
tr: Tablo ekranında %s düğmesi göster.

en: Show Toolbar
tr: Araç çubuğunu göster

en: Show or hide elements from the table list screen.
tr: Tablo listesi ekranındaki öğeleri gösterin veya gizleyin.

en: Shutter Speed
tr: Kapanma hızı

en: Simply scroll through your columns horizontally so your overview can be complete and functional.
tr: Genel bakışınızın eksiksiz ve işlevsel olabilmesi için sütunlarınızda yatay olarak gezinmeniz yeterlidir.

en: Site Options
tr: Site seçenekleri

en: Slug
tr: Kısa isim

en: Smart Filtering
tr: Akıllı filtreleme

en: Smart Filters
tr: Akıllı filtreler

en: Social
tr: Sosyal

en: Sort & Filter on all your content.
tr: Tüm içeriğinizi sıralayın ve filtreleyin.

en: Sort any content
tr: Herhangi bir içeriği sıralayın

en: Sort by clicking the column header on the list table. Click the column header again to switch between <em>ascending</em> and <em>descending</em>.
tr: Liste tablosundaki sütun başlığına tıklayarak sıralayın. Sütun başlığına tekrar tıklayarak <em>azalan</em> ve <em>artan</em> sıralama arasında geçiş yapın.

en: Sort on numbers, names, prices or anything else.
tr: Sayılara, isimlere, fiyatlara ya da istediğiniz herhangi başka bir şeye göre sıralayın.

en: Sortable Columns
tr: Sıralanabilir Sütunlar

en: Sorting
tr: Sıralama

en: Spam
tr: İstenmeyen

en: Standard
tr: Standart

en: Status
tr: Durum

en: Status (Quick Links)
tr: Durum (Hızlı bağlantılar)

en: Sticky
tr: Sabit

en: Sticky Headers
tr: Sabit başlıklar

en: Store settings
tr: Ayarları kaydet

en: Submit your email and we'll send you a discount for %s off.
tr: E-postanızı gönderdiğinizde size %s indirim yaptıracağız.

en: Submitted on <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>
tr: Gönderim <a href="%1$s">%2$s at %3$s</a>

en: Super Admin
tr: Süper yönetici

en: Support
tr: Destek

en: Switching between sets is easy and can be done from any list table.
tr: Kümeler arasında geçiş yapmak kolaydır ve herhangi bir liste tablosundan yapılabilir.

en: Table Elements
tr: Tablo elemanları

en: Take Admin Columns to the next level:
tr: Admin Columns eklentisini bir sonraki seviyeye taşıyın:

en: Taxonomies
tr: Taksonomiler

en: Taxonomy
tr: Taksonomi

en: Taxonomy Support
tr: Sınıflandırma desteği

en: Text
tr: Yazı

en: Text Limit
tr: Metin sınırı

en: The %s can be changed in %s.
tr: %s değeri %s içerisinden değiştirilebilir.

en: The Add-on %s is activated.
tr: %s eklentisi etkinleştirildi.

en: The Admin Columns plugin has undergone some major changes in version 4.
tr: Admin Columns eklentisi 4. sürümde bazı önemli değişiklikler geçirdi.

en: The Media Library Assistant plugin from David Lingren provides several enhancements for managing the Media Library.
tr: David Lingren'in Media Library Assistant eklentisi, ortam kütüphanesini yönetmek için çeşitli geliştirmeler sağlıyor.

en: The action %s used on this website is deprecated since %s.
tr: Bu sitede kullanılan %s eylemi %s tarihinden beri kullanımda değil.

en: The callback used is %s. | The callbacks used are %s.
tr[0]: Kullanılan geri bildirim %s.
tr[1]: Kullanılan geri bildirimler %s.

en: The column could not be loaded because of an unknown error
tr: Sütun bilinmeyen bir hata nedeniyle yüklenemedi

en: The columns for %s are read only and can therefore not be edited.
tr: %s sütunları salt okunurdur ve bu nedenle düzenlenemez.

en: The custom field column uses the custom fields from posts and users. There are 14 types which you can set.
tr: Özel alan sütunu, yazıların ve kullanıcıların özel alanlarını kullanır. Ayarlayabileceğiniz 14 tip vardır.

en: The difference is returned in a human readable format.
tr: Fark insan tarafından okunabilir bir biçimde geri gönderilir.

en: The filter %s used on this website is deprecated since %s.
tr: Bu sitede kullanılan %s filtre %s tarihinden beri kullanımda değil.

en: The result is a CSV file.
tr: Sonuç bir CSV dosyasıdır.

en: The sorted column is saved as your personal preference.
tr: Sıralanmış sütun kişisel tercihiniz olarak kaydedilir.

en: There was an error during saving the column settings.
tr: Sütun ayarlarını kaydederken bir hata oluştu.

en: Third-party columns and some custom columns cannot be exported unless there is build-in support for that specific column.
tr: Özellikle ilgili sütun için dahili bir destek yoksa üçüncü parti sütunlar ve bazı özel sütunlar dışarı aktarılamaz.

en: This is the name which will appear as the column header.
tr: Bu, sütun başlığı olarak görünecek olan addır.

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
tr: Bu eklenti, yazı (türleri), sayfalar, ortam kütüphanesi, yorumlar, bağlantılar ve kullanıcılar için yönetim ekranlarına ek sütun ekleme ve kaldırma içindir. Sütun etiketini değiştirin ve yeniden düzenleyin.

en: This site is using some actions or filters that have changed. Please read %s to resolve them.
tr: Bu site değişmiş olan bazı filtre ve işlemleri kullanıyor. Bunları çözmek için lütfen %s okuyun.

en: This text will appear after the column value.
tr: Bu yazı sütun değerinden sonra gösterilecektir.

en: This text will appear before the column value.
tr: Bu metin sütun değerinden önce görünecektir.

en: This will allow the column to be filtered.
tr: Bu, sütundaki verinin süzülebilmesine izin verir.

en: This will determine how the date will be displayed.
tr: Bu, tarihin nasıl görüntüleneceğini belirleyecektir.

en: This will determine how the time will be displayed.
tr: Bu zamanın nasıl görüntüleneceğini belirler.

en: This will determine how the value will be displayed.
tr: Bu, değerin nasıl görüntüleneceğini belirleyecektir.

en: This will make the title link to the menu.
tr: Başlığın menüye bağlantısını sağlar.

en: Thousands separator
tr: Binler basamağı ayırıcı

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Time Difference
tr: Zaman farkı

en: Time Format
tr: Zaman biçimi

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Title
tr: Başlık

en: Title Only
tr: Sadece başlık

en: To start inline editing, toggle the “Inline Edit” button on top of the list table.
tr: Yerinde düzenlemeye başlamak için liste tablosunun üstünde yer alan "Yerinde düzenle" düğmesine tıklayın.

en: Toolset Types
tr: Araç seti türleri

en: Total
tr: Toplam

en: Trash
tr: Çöp

en: True / False
tr: Doğru / Yanlış

en: Type
tr: Tür

en: Unfortunately not every column can be exported.
tr: Ne yazık ki her bir sütun dışarı aktarılamıyor.

en: Unlimited Columns
tr: Sınırsız sütun

en: Unlock with Admin Columns Pro
tr: Admin Columns Pro ile kilidini açın

en: Update
tr: Güncelle

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: Upgrade to
tr: Yükselt

en: Upgrade to Admin Columns Pro
tr: Admin Columns Pro'ya yükselt

en: Upgrade to Admin Columns Pro and unlock all the awesome features.
tr: Admin Columns Pro'ya yükseltin ve tüm harika özellikleri açın.

en: Upgrade to PRO, and take Admin Columns to the next level:
tr: PRO sürüme yükseltin ve Admin Columns’u bir sonraki seviyeye geçirin:

en: Use an icon instead of text for displaying the status.
tr: Durumu görüntülemek için metin yerine bir simge kullanın.

en: Use an icon instead of text for displaying.
tr: Görüntüleme için metin yerine bir simge kullanın.

en: Use an icon?
tr: Simge kullanılsın mı?

en: Use icons instead of text for displaying the actions.
tr: İşlemleri görüntülemek için metin yerine simgeleri kullanın.

en: Use icons?
tr: Simgeler kullanılsın mı?

en: User
tr: Kullanıcı

en: User Email
tr: Kullanıcı e-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: User Login
tr: Kullanıcı girişi

en: User Nicename
tr: Kullanıcı ismi

en: User Website
tr: Kullanıcı web sitesi

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Uses one or more %s IDs to display information about it.
tr: Bir ya da daha çok %s no kullanarak hakkında bilgi gösterir.

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by commas.
tr: Değer: Bir metin ya da sizi olabilir. Diziler düzleştirilir ve değerleri virgül ile ayrılır.

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
tr: Değer: Bir dize veya dizi olabilir. Bu, öğenin meta anahtarının kaç kez kullanıldığını gösterir.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
tr: Değer: <a href='%s'> Codex'te </a> açıklandığı gibi bir unix zaman damgası veya tarih biçimi olabilir. Çıktı olan tarih biçimini <a href='%s'> genel ayarlar</a> sayfasından değiştirebilirsiniz.

en: Value: Hex value color, such as #808080.
tr: Değer: Onaltılık renk değeri, örn: #808080.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
tr: Değer: Sadece tamsayılar. <br/> "Sıralama eklentisine" sahipseniz, bu sıralama için kullanılır, böylece yazılarınızı rakamsal (özel alan) değerlerle sıralayabilirsiniz.

en: Value: Should be a 1 (one) or 0 (zero).
tr: Değer: 1 (bir) ya da 0 (sıfır) olmalı.

en: Value: Should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
tr: Değer: Bir dizi olmalı. Bu herhangi bir diziyi ( çok boyutlu ) düzleştirecektir.

en: Value: Should contain a URL.
tr: Değer: Bir adres içermelidir.

en: Value: Should contain one or more Attachment IDs, separated by commas.
tr: Değer: Bir ya da daha çok ek dosyası numarası içermelidir, virgül ile ayrılmış olmalıdır.

en: Value: Should contain one or more Image URLs or Attachment IDs, separated by commas.
tr: Değer: Bir ya da daha çok görsel adresi ya da ek dosyası numarası içermelidir, virgül ile ayrılmış olmalıdır.

en: Value: Should contain one or more Post IDs, separated by commas.
tr: Değer: Bir ya da daha çok Yazı numarası içermelidir, virgül ile ayrılmış olmalıdır.

en: Value: Should contain one or more User IDs, separated by commas.
tr: Değer: Bir ya da daha çok Kullanıcı no içermelidir, virgül ile ayrılmış olmalıdır.

en: Value: This will show if the field has content or not.
tr: Değer: Bu alanın içeriği olup olmadığını gösterir.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
tr: Değer: Bu, yazı içeriğinin ilk 20 kelimesini gösterir.

en: Video Meta
tr: Video metası

en: Video Player
tr: Video oynatıcı

en: View
tr: Görüntüle

en: View %s screen
tr: %s ekranını görüntüle

en: View Comment
tr: Yorumu görüntüle

en: View Post
tr: Yazıyı görüntüle

en: View Public Author Page
tr: Genel yazar sayfasını görüntüle

en: View Public Post Author Page
tr: Genel yazı yazar sayfasını göster

en: View User Posts
tr: Kullanıcı yazılarını görüntüle

en: View all Pro features
tr: Tüm Pro özellikleri gör

en: View documentation
tr: Dökümantasyonu görüntüle

en: Visual Editor
tr: Görsel editör

en: Want to import content in Excel, Mailchimp or anything else?
tr: Excel, Mailchimp veya başka bir yerden içerik aktarmak ister misiniz?

en: Warning! ALL saved admin columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
tr: Uyarı. Tüm kayıtlı Admin Columns verileri silinecek. Bu geri alınamaz. Silme işlemi için 'tamam', durdurmak için 'İptal et'

en: Warning! The %s columns data will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
tr: Uyarı %s sütun verileri silinecek. Bu geri alınamaz. Silme işlemi için 'tamam', durdurmak için 'İptal et'

en: We don't mean to bug you, but you've been using %s for some time now, and we were wondering if you're happy with the plugin. If so, could you please leave a review at wordpress.org? If you're not happy with %s, please %s.
tr: Seni rahatsız etmek istemiyoruz, ancak bir süredir %s kullanıyorsunuz ve eklentiden memnun olup olmadığınızı merak ediyoruz. Eğer memnunsanız lütfen wordpress.org'da bir inceleme bırakır mısınız? %s memnun değilseniz, lütfen %s.

en: We recommend using %s
tr: Biz %s öneriyoruz

en: We would really love it if you could show your appreciation by giving us a rating on WordPress.org or tweet about Admin Columns!
tr: WordPress.org'da bir derecelendirme ya da Admin Columns hakkında tweet atarak takdirinizi göstermeniz bizi mutlu eder!

en: We're sorry to hear that; maybe we can help! If you're having problems properly setting up %s or if you would like help with some more advanced features, please visit our %s.
tr: Bunu duyduğumuz için özür dileriz; Belki yardım edebiliriz %s ayarlarını düzgün bir şekilde ayarlamakta sorun yaşıyorsanız veya daha gelişmiş bazı özellikler ile ilgili yardım almak isterseniz lütfen %s adresimizi ziyaret edin.

en: Welcome Screen
tr: Hoş geldiniz ekranı

en: What's wrong? Need help? Let us know!
tr: Sorun nedir? Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize haber verin!

en: When you come back the content is sorted just the way you left it.
tr: Geri döndüğünüzde içerik daha önce bıraktığınız gibi sıralanmış olacak.

en: Whitespace
tr: Boşluk

en: Widgets
tr: Bileşenler

en: Width
tr: Genişlik

en: Width : %s px
tr: Genişlik: %s px

en: Width in pixels
tr: Piksel cinsinden genişlik

en: With Bulk Edit you can update thousands of values at once.
tr: Toplu düzenleme ile aynı anda binlerce değeri güncelleyebilirsiniz.

en: With Inline Edit, you can update your content quick and easy, without having to open each %s one at the time.
tr: Yerine düzenleme ile içeriğinizi kolay ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz, her seferinde %s açmanıza gerek kalmadan.

en: Woohoo! We're glad to hear that!
tr: Sizden bunu duymak çok güzel!

en: Word Count
tr: Kelime sayısı

en: Word Limit
tr: Kelime sınırı

en: WordPress Date Format
tr: Wordpress tarih formatı

en: WordPress Time Format
tr: WordPress zaman biçimi

en: Words per minute
tr: Dakika başına kelime sayısı

en: Yes
tr: Evet

en: You can also find help on the %s, and %s.
tr: Ayrıca %s ve %s hakkında yardım bulabilirsiniz.

en: You can change the default sorted column in the optional settings below.
tr: Varsayılan sıralanmış sütunu aşağıdaki tercihe bağlı ayarlardan değiştirebilirsiniz.

en: You can filter the contents by selecting the column value from the filter dropdown menu.
tr: Süzgeç açılır menüsünden sütun değerini seçerek içeriğe süzgeç ekleyebilirsiniz.

en: You can use filters to segment your list before exporting.
tr: Dışa aktarmadan önce listenizi segmentlere ayıracak süzgeçleri kullanabilirsiniz.

en: You need at least one column
tr: En az bir sütun gerekiyor

en: Your Email
tr: E-posta adresiniz

en: Your First Name
tr: İlk adınız

en: audio
tr: ses

en: channels | channels
tr[0]: kanallar
tr[1]: kanallar

en: click here
tr: buraya tıkla

[ctx: conditional format help]
en: Conditional Format allows you to format a value based on conditions you set.
tr: Koşullu biçim, bir değeri belirlediğiniz koşullara göre biçimlendirmenize olanak tanır.

en: current
tr: geçerli

en: date and time formatting
tr: tarih ve saat formatı

en: documentation page
tr: dökümantasyon sayfası

en: find answers to frequently asked questions
tr: sıkça sorulan soruların cevaplarını bulun

en: in %s
tr: %s

en: minute | minutes
tr[0]: dakika
tr[1]: dakika

en: optional
tr: isteğe bağlı

en: or
tr: yada

en: original
tr: orijinal

en: our documentation
tr: belgelerimiz

[ctx: post]
en: Edit %s
tr: %s yazısını düzenle

[ctx: post]
en: Edit %s Author
tr: %s yazarını düzenle

[ctx: post]
en: Featured Image
tr: Öne çıkan görsel

[ctx: post]
en: View %s
tr: %s görüntüle

[ctx: post]
en: View Public %s Author Page
tr: Herkese açık %s yazar sayfasını görüntüle

en: sec
tr: sn

en: second | seconds
tr[0]: saniye
tr[1]: saniye

[ctx: smart filtering help]
en: Smart filtering allows you to segment your data by different criteria.
tr: Akıllı filtreleme verinizi farklı kriterlere göre segmente etmenizi sağlar.

[ctx: smart filtering help]
en: When you return to your list table you can easily select them again from the menu.
tr: Liste tablonuza döndüğünüzde, bunları menüden kolayca tekrar seçebilirsiniz.

[ctx: smart filtering help]
en: You can save your filters for later use.
tr: Filtrelerinizi daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

en: width
tr: genişlik
