Themes - Hueman - en to fa translation catalogue (648 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: The Hueman theme helps you increase your traffic and engage your visitors. It loads fast and is 100% mobile-friendly according to Google. Best rated theme for blogs and magazines on WordPress.org. Powering 70K+ websites around the world.
fa: قالب Hueman به شما کمک می‌کند تا ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید و بازدیدکنندگان را جذب وبسایت خود کنید. سرعت لود بسیار بالایی دارد و صد در صد سازگار با گوشی موبایل و تبلت است. این قالب دارای بالاترین رای برای قالبهای وبلاگی و مجله‌ای در سایت wordpress.org است و بیشتر از ۸۰ هزار وبسایت در سرتاسر دنیا از این قالب استفاده می‌کنند.

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Hueman
fa: قالب Hueman

en: is always customized sitewide.
fa: همیشه به صورت sitewide سفارشی‌سازی می‌شود.

en: It also includes some cool additional features like a %1$s and %2$s.
fa: همچنین شامل امکانات جالبی مانند %1$s و %2$s است.

en: The Hueman Addons is a free plugin providing an enhanced customization interface for the Hueman theme.
fa: افزونه مکمل قالب Hueman یک افزونه رایگان است که باعث افزایش کارایی و قدرت سفارشی‌سازی این قالب می‌شود.

en: Thank you for using the %s theme for your website.
fa: از اینکه از قالب %s برای وبسایت خود استفاده می‌کنید از شما متشکریم.

en: Thank you for using %s %s :)
fa: از اینکه از %s %s استفاده می‌کنید از شما متشکریم :)

en: When checked, this option loads a small javascript file ( 30 kb ) to detect if your site is being displayed by a mobile device like a phone or a tablet. It is recommended to check this option if you are using a cache plugin.
fa: هنگامی که این گزینه تیک خورده باشد، برای تشخیص اینکه آیا بازدیدکنندگان از تلفن همراه یا تبلت استفاده می‌کنند یک فایل کم حجم (۳۰ کیلوبایت) در دستگاه بارگذاری می‌شود. اگر از یک افزونه کش استفاده می‌کنید انتخاب این گزینه پیشنهاد می‌شود.

en: Mobile device detection
fa: بررسی برای گوشی موبایل

en: Discover Hueman Pro
fa: با قالب hueman Pro بیشتر آشنا شوید

en: The Hueman Pro WordPress theme allows anyone to create a beautiful, professional and mobile friendly website in a few minutes. In the Pro version, you'll get all features included in the free version plus many conversion oriented ones, to help you attract and retain more visitors on your websites.
fa: قالب پیشرفته Hueman Pro به شما این امکان را می‌دهد که یک وبسایت زیبا، حرفه‌ای و کاملا سازگار با موبایل تنها در چند دقیقه طراحی کنید. در نسخه حرفه‌ای شما همه امکانات نسخه رایگان به اضافه خیلی امکانات دیگر را خواهید داشت. این امکانات به شما کمک می‌کنند که بازدیدکنندگان بیشتری را جذب وبسایت خود کنید.

en: Easily take your web design one step further
fa: به آسانی طراحی خود را یک قدم جلوتر ببرید

en: Go Hueman Pro
fa: به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید

en: Follow us
fa: ما را دنبال کنید

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Hueman a nice review!
fa: اگر از این قالب راضی هستید، لطفا این را در سایت wordpress.org بیان کنید و با یک امتیاز پنج ستاره به ما برای ادامه کار انگیزه دهید.

en: Happy user of Hueman?
fa: آیا از این قالب راضی هستید؟

en: Designed with the
fa: طراحی شده توسط

en: Powered by WordPress
fa: نیرو گرفته از وردپرس

en: The site title is displayed when there is no logo uploaded
fa: عنوان سایت زمانی نمایش داده می شود که لوگویی بارگذاری نشده باشد

en: This option is good if you want to display a perfect font-size for your headings on any mobile devices. Note : it might override the css rules previously set in your custom stylesheet.
fa: این گزینه خوب است اگر بخواهید نمایش کاملی از اندازه فونت در سربرگ‌ها در هر دستگاه موبایلی داشته باشید. نکته: ممکن است کد استایل قوانین جایگزین استایل سفارشی شما شود.

en: Make font sizes flexible. Enable this option to achieve scalable headlines that fill the width of a parent element.
fa: اندازه فونت را انعطافی کنید. فعالسازی این گزینه سربرگ‌ها را منعطف می کند که بتواند عرض عنصر والد را کامل کند.

en: Post/Page excerpt
fa: خلاصه نوشته/برگه

en: Post/Page content
fa: محتوای نوشته/برگه

en: No menu has been assigned for mobile devices yet. You can set it from the live customizer
fa: هنوز فهرستی برای دستگاه های موبایل نشانه گذاری نشده است. می توانید آن را در سفارشی سازی تنظیم کنید.

en: a short guide here.
fa: یک راهنمایی کوتاه در اینجا.

en: To help you getting started with Hueman, we have published
fa: برای کمک به شما جهت کار با Hueman  منتشرش کرده ایم

en: Hueman Demo 2
fa: دموی 2 قالب Hueman

en: Hueman Demo 1
fa: دموی 1 قالب Hueman

en: If you need inspiration, you can visit our online demos
fa: اگر نیاز به الهام گرفتن دارید می توانید از دموهای آنلاین ما استفاده کنید

en: to let you create the best possible websites.
fa: برای ایجاد سایت هایی بسیار عالی.

en: of customization options
fa: از تنظیمات سفارشی

en: The theme offers a wide range
fa: قالب گستره پیشنهادات زیادی دارد

en: Welcome in the Hueman theme
fa: به جمع کاربران قالب Hueman خوش آمدید

en: Mobile. You can set a specific menu for mobile devices. If not set, the theme will use the menu assigned to the Topbar, or the Header.
fa: موبایل. می توانید فهرستی برای دستگاه های موبایل تعیین کنید. اگر تنظیم نکرده اید، قالب از فهرست نوار بالا استفاده می کند یا سربرگ.

en: Topbar
fa: نواربالا

en: Mobile Devices
fa: دستگاه‌های موبایل

en: Decide if your sidebars should be sticky on tablets and smartphones devices.
fa: انتخاب اگر نواحی کناری شما چسبنده هستند در تبلت‌ها و گوشی های هوشمند.

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: If the selected menu location has no menu assigned, the theme will try to assign another menu in this order : topbar, mobile, header.
fa: اگر موقعیت فهرست انتخاب شده دارای فهرستی نباشد، قالب تلاش می کند از فهرست دیگیری به این ترتیب استفاده کند: نواربالا،موبایل،سربرگ.

en: Specific Mobile Menu
fa: تعریف فهرست موبایل

en: Set your logo, title and tagline
fa: تنظیم لوگو،عنوان و شعار سایت

en: Display your logo or site title, and tagline on top of the header image
fa: نمایش لوگو یا عنوان سایت، و شعار دربالای تصویر سربرگ

en: Apply a semi-transparent filter to the topbar and mobile menu on scroll
fa: اعمال فیلتر semi-transparent به نواربالا و فهرست موبایل در اسکرول

en: Include images in search results
fa: شامل تصاویر در نتیجه جستجو

en: (in pixels)
fa: (به پیکسل)

en: Logo for mobiles
fa: لوگو برای موبایل

en: Use a specific logo for mobile devices
fa: استفاده از لوگوی مشخص برای دستگاه‌های موبایل

en: Display the site title in the header
fa: نمایش عنوان سایت در سربرگ

en: can be customized with a specific set of options.
fa: می تواند سفارشی شود با تنظیمات تعریف شده.

en: The options not customized at this level will inherit their value from
fa: تنظیم سفارشی نشده است در این سطح ارث می برد از مقدار آن

en: The current customizations will be applied to
fa: سفارشی سازی کنونی اعمال می شود به

en: can be customized more specifically at the following level
fa: می تواند سفارشی شود بطور خاص بیشتر در سطح زیر

en: The current context
fa: چارچوب فعلی

en: The customizations made site wide are inherited by all other levels of customization.
fa: سفارشی‌سازی به صورت Sitewide باعث می‌شود همه سطوح زیرین، تنظیمات را به ارث ببرند.

en: to understand how to fix the problem.
fa: برای درک حل این مشکل.

en: this documentation page
fa: این برگه مستندات

en: Please refer to
fa: مراجعه کنید به

en: Default sitewide value.
fa: مقدا پیشفرض صفحه ویژه.

en: Go Pro
fa: بزن بریم

en: Header Menus : mobile settings, scroll behaviour, search button
fa: فهرست سربرگ: تنظیمات موبایل،رفتار اسکرول،دکمه جستجو

en: Post navigation in single posts
fa: ناوبری پست‌ها در تک‌نوشته

en: Display a search field in the header menu
fa: نمایش فیلد جستجو در فهرست سربرگ

en: Display a search field in the top menu
fa: نمایش فیلد جستجو در فهرست بالا

en: No search field
fa: بدون فیلد جستجو

en: display a search field
fa: نمایش فیلد جستجو

en: Always visible
fa: همیشه نمایان

en: Reveal on scroll up
fa: آشکار در اسکرول به بالا

en: Not visible when scrolling the page
fa: نماین نیست هنگام اسکرول صفحه

en: top menu visibility on scroll
fa: نمایش فهرست بالا هنگام اسکرول

en: Menus settings for
fa: تنظیمات فهرست برای

en: Upgrade to Hueman Pro
fa: ارتقاء به نسخه پولی

en: knowledge base
fa: راهنمای استفاده از قالب

en: Slider button
fa: دکمه اسلایدر

en: Header Design : colors and others
fa: طرح سربرگ : رنگ‌ها و غیره

en: When your visitors are using a smartphone or a tablet, the header becomes a thin bar on top, where the menu is revealed when clicking on the hamburger button. This option let you choose which menu will be displayed.
fa: وقتی کاربران شما از گوشی یا تبلت استفاده می کنند،سربرگ تبدیل به نواربالا می شود،وقتی که فهرست نشان داده می شود هنگام کلیک بر روی آن دکمه. این تنظیم اجازه می دهد انتخاب کنید کدام فهرست نمایش داده شود.

en: This will display your widget zone on devices with a width smaller than 720 pixels : tablets, smartphones.
fa: این نمایش می دهد ناحیه ابزارک در دستگاه هایی با عرض کمتر از 720 پیکسل: تبلت‌ها و گوشی‌ها.

en: Display the header widget zone on mobile devices
fa: نمایش ناحیه ابزارک سربرگ در دستگاه موبایل

en: This will display your widget zone on devices with a width greater than 720 pixels : laptops and desktops.
fa: این نمایش می دهد ناحیه ابزارک در دستگاه‌ها با عرض بیشتر از 720 پیکسل: لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی.

en: Display the header widget zone on desktop devices
fa: نمایش ناحیه ابزارک سربرگ در دستگاه کامپیوتر رومیزی

en: Collapse menu
fa: جمع کردن فهرست

en: Expand menu
fa: باز کردن فهرست

en: Home page
fa: صفحه نخست

en: Column layout for the main content
fa: طرح‌بندی ستون

en: Glues your website's sidebars on top of the page, making them permanently visible when scrolling up and down. Useful when a sidebar is too tall or too short compared to the rest of the content.
fa: چسبیدن سایدبار سایت در قسمت بالای صفحه، که باعث می‌شود هنکام اسکرول به بالا و پایین همیشه آشکار باشد. انتخاب این گزینه هنگامی مناسب است که سایدبارها در مقایسه با مطالب یا خیلی بلند یا خیلی کوتاه هستند.

en: make sidebars sticky on scroll
fa: چسبنده کردن سایدبارها هنگام اسکرول

en: Desktop devices
fa: دستگاه‌های کامپیوتر رومیزی و لپ‌تاپ‌ها

en: Columns layout for
fa: طرح‌بندی ستون‌ها برای

en: Simple
fa: ساده

en: Animated
fa: متحرک

en: Style of the mobile menu button
fa: استایل دکمه‌ی فهرست موبایل

en: Topbar and header menus, logo centered
fa: نواربالا و فهرست سربرگ، لوگو در وسط

en: Topbar Menu
fa: فهرست نواربالا

en: Select the menu(s) to use for mobile devices
fa: انتخاب فهرست برای استفاده در موبایل

en: Mobile Menu Background
fa: رنگ فهرست موبایل

en: Topbar menu
fa: فهرست نواربالا

en: The Hueman theme supports up to two menu locations in your header.
fa: قالب Hueman تا دو فهرست را در سربرگ شما پشتیبانی می‌کند.

en: Size in px
fa: سایز در پیکسل

en: default
fa: پیشفرض

en: There was a problem when trying to load the customizer.
fa: یک مشکل هنگام بارگذاری سفارشی‌سازی به وجود آمد.

en: overridden by
fa: بازنویسی توسط

en: inherits from
fa: ارث می‌برد از

en: In this context :
fa: در این متن

en: Switch to scope
fa: تغییر به حوزه

en: Widgets are created sitewide.
fa: ابزارک ها صفحات ویژه ایجاد شده است.

en: Menus are created sitewide.
fa: فهرست‌ها به صورت Sitewide ایجاد شده‌اند.

en: is customized in
fa: سفارشی سازی شده در

en: is set in
fa: تنظیم شده در

en: The value that will be applied to
fa: مقداری که اعمال می شود به

en: The value currently applied to
fa: مقداری که اکنون اعمال شده است به

en: Currently inherited from
fa: اکنون ارث می برد از

en: You can customize this specifically for
fa: شما می توانید این را بطور خاص سفارشی کنید برای

en: Default website value applied sitewide.
fa: مقدار پیشفرض سایت اعمال می شود به صفحات ویژه

en: Customized and applied to
fa: سفارشی سازی شده و اعمال شده به

en: Customized and applied sitewide.
fa: سفارشی و اعمال شده به صورت sitewide.

en: once published.
fa: یکبار منتشر شده.

en: Customized. Will be applied to
fa: سفارشی شده. اعمال می شود به

en: Customized. Will be applied sitewide once published.
fa: سفارشی شده. هنگامی که منتشر شود به صورت sitewide اعمال خواهد شد.

en: This option is always customized sitewide and cannot be reset.
fa: این تنظیم همیشه صفحات ویژه را سفارشی می کند و نمی تواند بازنشانی شود.

en: Display informations about the scope of this option.
fa: اطلاعات نمایشی درباره حوزه این تنظیم.

en: The option has been reset
fa: گزینه‌ تنظیم مجدد شد.

en: Please confirm that you want to reset this option in
fa: لطفا تائید کنید که شما می خواهید این گزینه را بازنشانی کند در

en: Please confirm that you want to reset this option
fa: لطفاً تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را تنظیم مجدد کنید

en: This WordPress setting can not be reset sitewide
fa: این تنظیم وردپرس نمی تواند صفحه ویژه را بازنشانی کند

en: Your customizations have been reset
fa: سفارشی سازی های شما ریست شده است.

en: sitewide
fa: صفحات ویژه

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option in
fa: لطفا تائید کنید که شما می خواهید بازنشانی کنید تنظیمات کنونی را برای این گزینه در

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option
fa: لطفا تائید کنید که شما می خواهید بازنشانی کنید سفارشی سازی کنونی را برای این گزینه

en: Not customized yet, nothing to reset
fa: هنوز سفارشی نشده است،چیزی بازنشانی نمی شود

en: Reset your customized ( but not yet published ) value
fa: بازنشانی مقدار سفارشی سازی (که هنوز منتشر) نشده

en: Reset your customized ( and published ) value
fa: سفارشی‌سازی‌های خود را ریست کنید (که منتشر شده)

en: Your published customizations have been reset for
fa: سفارشی‌سازی های شما ریست شده است برای

en: Please confirm that you want to reset your published customizations for
fa: لطفا تائید کنید که شما می خواهید سفارشی سازی منتشر شده را بازنشانی کنید برای

en: Please confirm that you want to reset your sitewide published customizations. Note : this will not reset the customizations made in other option scopes
fa: لطفا تائید کنید که شما می خواهید سفارشی سازی صفحات ویژه منتشر شده را بازنشانی کنید. یادداشت: این بازنشانی سفارشی سازی تاثیری در دیگر حوزه‌ها ندارد

en: Your customizations have been reset for
fa: سفارشی سازی های شما ریست شده است برای

en: Please confirm that you want to reset your current ( not published ) customizations for
fa: لطفا تائید کنید که شما میخواهید بازنشانی کنید سفارشی سازی که منتشر نشده است برای

en: Reset your website published options for
fa: تنظیمات منتشر شده برای وبسایت خود را ریست کنید برای

en: Reset the theme options published sitewide
fa: بازنشانی تنظیمات قالب منتشر شده صفحات ویژه

en: Reset the current customizations for
fa: ریست کردن سفارشی‌سازی های کنوی برای

en: Options for
fa: تنظیمات برای

en: This option sets the default font size applied to any text element of your website, when no font size is already applied.
fa: این گزینه تنظیم می کند مقدار پیشفض اندازه فونت اعمال شده برای هر عنصر متنی در سایت شما،وقتی که هنوز اندازه فونتی اعمال نشده باشد.

en: Set your website default font size in pixels.
fa: تنظیم اندازه فونت پیشفرض سایت به پیکسل.

en: Set your logo below or
fa: تنظیم لوگو در پایین یا

en: Customize now
fa: اکنون سفارشی کن

en: You can set your social links here from the live customizer
fa: شما می‌توانید از اینجا به صورت زنده لینک شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید

en: Press return or enter to open this panel
fa: بازگشت یا وارد شدن ر بفشارید برای بازکردن این پنل

en: Performances, SEO, CSS, Scroll
fa: عملکرد سایت، سئو، CSS، اسکرول

en: Logo, Layout, Menu
fa: لوگو، طرح بندی، فهرست

en: Footer Design
fa: طراحی پانوشت

en: Layout, Sidebars, Blog Posts, Thumbnails
fa: طرح بندی، سایدبارها، پست های وبلاگ، عکسهای بندانگشتی

en: Main Body Design
fa: طراحی بدنه اصلی

en: Header Image, Menu, Widget
fa: تصویر سربرگ، فهرست، ابزارک

en: Header Design
fa: طراحی سربرگ

en: Title, Logo, Fonts, Colors, Background, Socials, Links
fa: عنوان، لوگو، فونت، رنگها، پس زمینه، شبکه های اجتماعی، لینک ها

en: Web Page Design
fa: طراحی صفحات وب

en: Header Panel
fa: پنل سربرگ

en: The menu currently displayed in your header is a default page menu, you can disable it in the %s.
fa: فهرست کنونی نمایش داده شده در سربرگ فهرست پیشفرض برگه است،می توانید غیرفعال کنید در %s.

en: Post Lists Design and Content : Blog, Archives, Search Results
fa: طرح لیست نوشته و محتوا: بلاگ، بایگانی، نتایج جستجو

en: Changelog
fa: تغییرات

en: HIGHLIGHTS
fa: برترین‌ها

en: RECENT COMMENTS
fa: آخرین دیدگاه‌ها

en: RECENT POSTS
fa: آخرین مطالب

en: Discover
fa: ببینید

en: blog design panel
fa: پنل طراحی بلاگ

en: Jump to the %s.
fa: رفتن به %s.

en: A static page
fa: برگه ایستا

en: Your latest posts
fa: نوشته‌های جدید

en: Don't show any posts or page
fa: هیچ نوشته یا برگه ای نمایش ندهد

en: Front Page Content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Header Menu
fa: فهرست سربرگ

en: You can create menus and set their locations %s.
fa: می توانید فهرست خود را ساخته و نمایشش در هر بخش را %s تنظیم کنید.

en: custom excerpt
fa: خلاصه متن دلخواه

en: The WordPress Excerpt is the summary or description of a post. By default, it will be the first words of a post, but you can write a %s if you want. You can set the number of words you want to display with this option.
fa: خلاصه وردپرس خلاصه ای از توضیحات نوشته است. بطور پیشفرض این کلمات اولیه نوشته می باشد،اما شما می توانید %s بنویسید اگر بخواهید. میتوانید با این گزینه تعداد کلماتی که میخواهید نمایش داده شود را تعیین کنید.

en: Post Summary
fa: خلاصه مطالب

en: Post List Design
fa: طراحی لیست نوشته

en: Use a default page menu if no menu has been assigned.
fa: استفاده از فهرست برگه پیشفرض اگر هیچ فهرستی نشانه گذاری نشده باشد.

en: Use a header banner image
fa: استفاده از تصویر بنر سربرگ

en: Display a logo in the header
fa: نمایش لوگو در سربرگ سایت

en: Update
fa: بروز رسانی کنید

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
fa: فعال‌سازی  %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
fa: بروزرسانی  %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
fa: نصب  %2$s

en: Version
fa: نسخه

en: No plugins to install, update or activate.
fa: افزونه ای برای نصب،بروزرسانی و یا فعالسازی نیست.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
fa: یک یا چند افزونه مورد نیاز برای نصب، آپدیت یا فعالسازی وجود دارد.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
fa: بروز رسانی افزونه: %s

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa: همه افزونه‌ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %1$s

en: Hueman Addons
fa: افزونه Hueman Addons

en: The plugin has been designed specifically for the Hueman WordPress theme. Lightweight and safe.
fa: افزونه برای قالب Hueman طراحی شده است. کم حجم و امن است.

en: useful shortcodes
fa: شورت کد های مفید

en: social share bar
fa: نوار شبکه‌های اجتماعی

en: Remind me later
fa: بعدا یادآوری کن

en: Activate Hueman Addons | Activate installed plugins
fa[0]: فعال‌سازی افزونه

en: The Hueman Addons plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: افزونه زیر غیرفعال است:%1$s.

en: The Hueman theme recommends the Hueman Addons: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa[0]: نصب افزونه زیر برای این قالب ضروری است: %1$s.

en: Footer Social Links
fa: لینک‌های شبکه اجتماعی در پانوشت

en: Comments metas
fa: متاهای دیدگاه‌ها

en: Single post tags
fa: برچسب‌های تک نوشته

en: Post list category meta
fa: لیست نوشته متای دسته

en: Post list post metas
fa: لیست نوشته متای نوشته

en: Archive Type Title
fa: عنوان نوع بایگانی

en: Single Post tags
fa: برچسب‌های تک نوشته

en: Single Post Categories meta
fa: متای دسته‌های نوشته تکی

en: Lists in post/pages
fa: لیست‌ها در نوشته یا برگه

en: Single Page titles
fa: عناوین تک برگه

en: Single Post titles
fa: عناوین تک نوشته

en: Top-Menu items
fa: آیتم‌های فهرست بالا

en: Slider subtitle
fa: زیرعنوان اسلایدر

en: Slider title
fa: عنوان اسلایدر

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Smooth Scroll
fa: اسکرول نرم

en: Check this option to delay the loading of non visible images. Images below the viewport will be loaded dynamically on scroll. This can really boost speed performances by reducing the weight of long pages that include many images.
fa: فعال کردن این گزینه باعث می شود تا وقتی صفحه اسکرول نشده است تصاویر بارگذاری نشود. این گزینه باعث افزایش عملکرد و بهبود سرعت سایت می گردد.

en: Load images on scroll
fa: بارگذاری تصاویر در اسکرول

en: This option enables a smoother page scroll.
fa: فعال کردن این تنظیم باعث اسکرول نرم در صفحه می‌شود.

en: Enable Smooth Scrolling
fa: فعال کردن اسکرول نرم

en: Open external links in a new tab
fa: باز کردن لینک ها در یک پنجره جدید

en: This will be applied to the links included in post or page content only.
fa: این تنها به لینک‌های محتوای نوشته یا برگه اعمال می شود.

en: Display an icon next to external links
fa: نمایش یک آیکون در کنار لینک های خارجی

en: here
fa: اینجا

en: Learn more
fa: اطلاعات بیشتر

en: The background-size CSS property specifies the size of the background images. The size of the image can be fully constrained or only partially in order to preserve its intrinsic ratio.
fa: خاصیت background-size CSS تعریف اندازه تصاویر پس‌زمینه است. اندازه تصویر می‌تواند کاملا sitewide و یا فقط بخشی از آن باشد.

en: Hex Value
fa: مقدار هگزا

en: Right Bottom
fa: پایین راست

en: Right Center
fa: وسط راست

en: Right Top
fa: بالا راست

en: Center Bottom
fa: پایین وسط

en: Center Center
fa: وسط وسط

en: Center Top
fa: بالا وسط

en: Left Bottom
fa: پایین چپ

en: Select position property
fa: انتخاب وضعیت موقعیت

en: Select attachment property
fa: انتخاب وضعیت پیوست

en: Repeat Horizontally
fa: تکرار افقی

en: Left Top
fa: بالا چپ

en: Choose Image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Repeat All
fa: تکرار همه

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Scroll
fa: اسکرول

en: Fixed
fa: ثابت

en: Inherit
fa: ارث بری

en: Repeat Vertically
fa: تکرار عمودی

en: Left Center
fa: وسط چپ

en: Select repeat property
fa: انتخاب وضعیت تکرار

en: Widget Zone
fa: ناحیه ابزارک

en: No image selected
fa: تصویری انتخاب نشده است

en: Change Image
fa: تغییر تصویر

en: Footer Full Width
fa: پانوشت با عرض کامل

en: The Header Widget Zone is located next to your logo or site title.
fa: منطقه ابزارک سربرگ وافع شده در کنار لوگو یا عنوان سایت.

en: Header (next to logo / title)
fa: سربرگ ( در کنار لوگو / عنوان )

en: Give it a name
fa: یک نام اختصاص دهید

en: Enter a title
fa: یک عنوان وارد کنید

en: Enter the full url of your social profile (must be a valid url).
fa: وارد کردن آدرس کامل پروفایل شبکه اجتماعی شما(باید آدرس معتبر باشد).

en: Enter the full url of your social profile (must be valid url).
fa: وارد کردن آدرس کامل پروفایل شبکه اجتماعی شما(باید آدرس معتبر باشد).

en: Social link url
fa: آدرس URL شبکه اجتماعی

en: Select an icon
fa: انتخاب آیکون

en: Add it
fa: افزودن آن

en: Cancel
fa: لغو

en: Learn more about this in the documentation
fa: با استفاده از مستندات در این‌باره بیشتر بیاموزید

en: A selected location is not available with the current settings.
fa: موقعیت انتخاب شده برای تنظیمات اخیر دردسترس نیست.

en: Unavailable location. Some settings must be changed.
fa: موقعیت دردسترس نیست. بعضی تنظیمات باید تغییر کنند.

en: Inactive in current context/location
fa: غیر فعال در زمینه یا موقعیت کنونی

en: New Widget Zone created ! Scroll down to edit it.
fa: منطقه جدید ابزارک ایجاد شد به پایین بروید و ویرایشش کنید.

en: New Social Link created ! Scroll down to edit it.
fa: شبکه اجتماعی جدید ایجاد شد. به پایین رفته و ویرایشش کنید.

en: Done !
fa: انجام شد.

en: Follow us on
fa: ما را دنبال کنید

en: Select a social icon
fa: انتخاب آیکون شبکه اجتماعی

en: Display a full width widget area in your footer
fa: نمایش با عرض کامل ناحیه ابزارک در پانوشت

en: By default, your featured posts display the first words of their content ( the "excerpt"). Check this box to display the full content.
fa: بطور پیشفرض نوشته‌های ویژه شما، چند کلمه اول متن (خلاصه متن) را نمایش می‌دهد. با انتخاب این گزینه محتوا به صورت کامل نمایش داده خواهد شد.

en: Display the full post content
fa: نمایش نوشته بطور کامل

en: Published
fa: منتشر شده

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The secondary sidebar is placed on the right in a 3 columns layout.
fa: نکته: 1- این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود. 2- ناحیه کناری دوم در سمت راست در طرح سه ستونه قرار می گیرد.

en: Select a widget zone for the secondary sidebar.
fa: یک ابزارک برای سایدبار دوم انتخاب کنید.

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The primary sidebar is placed on the left in a 3 columns layout. It can be on the right in a 2 columns layout, when the content is on the left.
fa: نکته: 1- این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود. 2 - ناحیه کناری اصلی در سمت چپ طرح سه ستونه قرار می گیرد. همچنین میتواند سمت راست در طرح دو ستونه قرار بگیرد هنگامی که محتوا در سمت چپ ان باشد.

en: Select a widget zone for the primary sidebar.
fa: یک ابزارک برای سایدبار اصلی انتخاب کنید.

en: Full width widget zone. Located in the right sidebar in a 3 columns layout.
fa: منطقه ابزارک با عرض کامل. واقع در سمت راست در حالت سه ستونه.

en: Full width widget zone. Located in the left sidebar in a 3 columns layout. Can be on the right of a 2 columns sidebar when content is on the left.
fa: منطقه ابزارک با عرض کامل. واقع در ناحیه کناری چپ در طرح سه ستونه. می تواند در سمت راست حالت دو ستونه قرار گیرد زمانی که محتوا سمت چپ آن باشد.

en: Hueman Admin Settings
fa: تنظیمات مدیریتی قالب

en: Performances and SEO
fa: عملکرد و سئو

en: This button links to the "About Hueman" page.
fa: این دکمه به بخش درباره قالب لینک شده است.

en: Display a Help button in the admin bar
fa: نمایش دکمه راهنما در نوار مدیریت

en: This page is intended to provide informations about the Hueman theme : changelog, release note, documentation link. It also display informations about your current install that can be useful if you need to report an issue.
fa: این بخش درباره این قالب به شما اطلاعاتی می دهد: لینک تغییرات،نکات منتشره،مستندات.

en: Display the "About Hueman" page in the "Appearance" admin menu
fa: نمایش"درباره قالب" در بخش "نمایش" در فهرست مدیریت

en: "Structured data markup" is a standard way to annotate your content so machines can understand it. Implementing it will help your website rank higher in search engines.
fa: علامت‌گذاری ساختار داده  "Structured data markup" یعنی نوع محتوایی که قابل فهم برای موتور جستجو باشد. انتخاب این گزینه باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌شود.

en: Use Structured Data Markup for your posts
fa: بکار بردن علامت‌گذاری ساختار داده در نوشته‌ها

en: Unchecking this option is not recommended. Minifying css stylesheets improves performance for your website overall by decreasing the load time.
fa: غیرفعال کردن این گزینه اصلا توصیه نمی شود. چرا که با استفاده از این قابلیت عمکرد و سرعت بارگذاری سایت بسیار بالاتر می رود.

en: Use a minified stylesheet
fa: بکاربردن فایل استایل فشرده

en: Footer Background
fa: رنگ پس‌زمینه پانوشت

en: Note : Html is allowed.
fa: نکته: کد HTML مجاز می باشد.

en: Your blog sub-heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
fa: زیرسربرگ سایت شما. کدهای HTML مجاز است. نکته: می‌توانید با استفاده از کلید space یک فاصله خالی ایجاد کنید تا این قسمت نمایش داده نشود.

en: Your blog heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
fa: سربرگ سایت شما. کدهای HTML مجاز است. نکته: می‌توانید با استفاده از کلید space یک فاصله خالی ایجاد کنید تا این قسمت نمایش داده نشود.

en: Rss
fa: RSS

en: Not set
fa: تنظیم نشده

en: Secondary Sidebar (on the right in a 3 columns layout)
fa: سایدبار دوم (در سمت راست در طرح سه ستونه)

en: Primary Sidebar (on the left in a 3 columns layout)
fa: سایدبار اصلی ( در سمت چپ در طرح سه ستونه)

en: Blog Page
fa: برگه بلاگ

en: If no specific category is selected, the featured posts block will display your latest post(s) from all categories.
fa: اگر دسته ای تعریف نشده، بخش نوشته‌های ویژه نوشته‌های اخیر از همه دسته‌ها را نمایش می دهد.

en: Select a category to feature
fa: یک دسته را برای نوشته‌ ویژه انتخاب کنید

en: Display a responsive video with a YouTube or Vimeo link.
fa: نمایش ویدئوی واکنش‌گرا با لینک یوتیوب یا ویمئو

en: Hueman Videos
fa: ویدئوها

en: List posts, comments, and/or tags with or without tabs.
fa: لیست نوشته‌ها،دیدگاه‌ها و یا برچسب‌ها با یا بدون تب‌ها

en: Hueman Dynamic Tabs
fa: تب‌های دینامیک

en: Display posts from a category
fa: نمیش نوشته‌ها از دسته

en: Hueman Posts
fa: نوشته‌ها

en: Select a layout for this page.
fa: انتخاب طرح برای این برگه

en: Select a widget zone for the right sidebar.
fa: یک ابزارک برای سایدبار راست انتخاب کنید.

en: This will override any default settings of the customizer options panel.
fa: این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود.

en: Select a widget zone for the left sidebar.
fa: یک ابزارک برای سایدبار چپ انتخاب کنید.

en: Add widgets to the zone :
fa: افزودن ابزارک‌ها به ناحیه:

en: You can change or disable this setting by editing the options of the current post / page.
fa: شما می‌توانید این تنظیمات را تغییر داده یا غیر فعال کنید با ویرایش آپشن‌های برگه یا نوشته فعلی

en: in this post or page options.
fa: در تنظیمات این برگه یا نوشته.

en: You have already assigned the following widget zone here :
fa: در حال حاضر شما منطقه ابزار زیر را اختصاص داده اید اینجا:

en: You can add Widget Areas here from the customizer, in the <strong>Dynamic Sidebars and Widgets</strong> panel, or you can change the layout to remove this sidebar in <strong>Content &raquo; Layout Options for the main content</strong>.
fa: می توانید ناحیه ابزارک از بخش سفارشی‌سازی اضافه کنید در پنل<strong> ابزارک و ناحیه کناری دینامیک </strong> یا میتوانید با تغییر طرح ناحیه کناری را حذف کنید در<strong> محتوا &raquo; تنظیمات طرح برای محتوای اصلی</strong>.

en: No widget zones available in this sidebar.
fa: هیچ منطقه ابزارکی در این ناحیه کناری دردسترس نیست.

en: Need help with the Hueman theme ? Click here!
fa: برای قالب Hueman به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟ اینجا را کلیک کنید!

en: 404 Error Pages
fa: برگه‌های 404

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Single Posts
fa: تک نوشته‌ها

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: All contexts
fa: همه زمینه های

en: Widgetized footer 4
fa: ابزارک‌های پانوشت 4

en: Footer 4
fa: پانوشت چهارم

en: Widgetized footer 3
fa: ابزارک‌های پانوشت 3

en: Footer 3
fa: پانوشت سوم

en: Widgetized footer 2
fa: ابزارک‌های پانوشت 2

en: Footer 2
fa: پانوشت دوم

en: Widgetized footer 1
fa: ابزارک‌های پانوشت 1

en: Footer 1
fa: پانوشت اول

en: Secondary
fa: دوم

en: Primary
fa: اصلی

en: Theme Options [OLD]
fa: تنظیمات قالب قدیمی

en: 4 Columns
fa: 4 ستون

en: 3 Columns
fa: 3 ستون

en: 2 Columns
fa: 2 ستون

en: Inherit Global Layout
fa: ارث بری طرح کلی

en: 3 Columns - Content Right
fa: 3 ستون محتوا - سمت راست

en: 3 Columns - Content Left
fa: 3 ستون - محتوا سمت چپ

en: 3 Columns - Content Middle
fa: 3 ستون - محتوا در وسط

en: 2 Columns - Content Right
fa: 2 ستون - محتوا سمت راست

en: 2 Columns - Content Left
fa: 2 ستون - محتوا سمت چپ

en: 1 Column
fa: 1 ستون

en: Choose one
fa: انتخاب کنید

en: Footer Design : Logo, layout, ...
fa: طرح پانوشت: لوگو،طرح کلی،...

en: Thumbnails Settings
fa: تنظیمات تصویر بندانگشتی

en: Single Posts Settings
fa: تنظیمات تک نوشته

en: Sidebars : Design and Mobile Settings
fa: سایدبارها: طرح و تنظیمات موبایلی

en: Header Advertisement Widget
fa: ابزارک تبلیغات سربرگ

en: Mobile devices
fa: دستگاه‌های موبایل

en: Social links
fa: لینک شبکه‌های اجتماعی

en: General Design Options : Font, Colors, ...
fa: تنظیمات طرح کلی: فونت، رنگ‌ها،...

en: Site Identity : Logo, Title, Tagline and Site Icon
fa: مشخصات سایت: لوگو،عنوان،توضیحات و آیکون سایت

en: in the menu panel
fa: در پنل فهرست

en: create/edit menus
fa: ساخت/ ویرایش فهرست‌ها

en: Advanced settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات پیشرفته قالب

en: Advanced options
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Footer settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات پانوشت قالب

en: Footer
fa: پانوشت

en: Content settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات محتوای قالب

en: Header settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات سربرگ قالب.

en: Header
fa: سربرگ

en: General settings for the Hueman theme : design, comments, mobile, ...
fa: تنظیمات کلی برای این قالب: طرح، دیدگاه‌ها، موبایل،...

en: Footer credit text
fa: متن پانوشت

en: Replace the footer copyright text
fa: جایگزینی متن کپی رایت در پانوشت

en: Upload your custom logo image
fa: بارگذاری تصویر لوگو

en: Recommended number of columns : 3
fa: تعداد ستون پیشنهادی: 3

en: Select columns to enable footer widgets
fa: انتخاب ستون‌ها برای فعال کردن ابزارک پانوشت

en: Control how the sidebar content is displayed on smartphone mobile devices (320px). Note : on smartphones the sidebars are displayed below the content.
fa: کنترل نمایش محتوای سایدبارها در دستگاه‌های موبایل (320پیکسل). نکته: در موبایل سایدبارها در پایین محتوا نشان داده می شوند.

en: Hide both sidebars
fa: مخفی کردن هردو ناحیه کناری

en: Hide secondary sidebar
fa: مخفی کردن ناحیه کناری فرعی

en: Hide primary sidebar
fa: مخفی کردن ناحیه کناری اصلی

en: Display both sidebars
fa: نمایش هردو ناحیه کناری

en: Mobile Sidebar Content
fa: محتوای ناحیه کناری در موبایل

en: Display boxes at the top of the sidebars
fa: نمایش جعبه‌ها در بالای ناحیه کناری

en: Sidebar Top Boxes
fa: جعبه بالای سایدبار

en: Display comment count on thumbnails
fa: نمایش شمارنده دیدگاه در تصویربندانگشتی

en: Thumbnail Comment Count
fa: تعداد دیدگاه در تصویر بند انگشتی

en: Display featured image placeholders if no featured image is set
fa: نمایش جانگهدار تصویر‌ویژه اگر تصویری تنظیم نشده باشد

en: Thumbnail Placeholder
fa: جانگهدار تصویر بندانگشتی

en: Display links to the next and previous article
fa: نمایش لینک‌های مطالب قبلی و بعدی

en: Below content
fa: زیر محتوا

en: Display randomized related articles below the post
fa: نمایش تصادفی مطالب در زیر نوشته

en: Related by tags
fa: مرتبط توسط برچسب‌ها

en: Related by categories
fa: مرتبط توسط دسته‌بندی

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Single - Related Posts
fa: تکی - نوشته‌های مرتبط

en: Display post author description, if it exists
fa: نمایش توضیحات نویسنده نوشته اگر وجود داشته باشد.

en: Single - Author Bio
fa: تکی - بیوگرافی نویسنده

en: If this box is checked, your featured posts will be displayed both in the featured slider and in the post list below. Usually not recommended because a given post might appear two times on the same page.
fa: اگر این گزینه را انتخاب کنید. نوشته ویژه شما هم در بخش اسلایدر نمایش داده می شود و هم در لیست نوشته‌ها. این توصیه نمی شود برای عدم تکرار محتوا.

en: Display the featured posts also in the list of posts
fa: نمایش نوشته‌های ویژه در لیست نوشته‌ها

en: Speed of the automatic slideshow animation
fa: سرعت اسلایدر متحرک

en: Featured Slideshow Speed
fa: سرعت اسلایدر نوشته‌ویژه

en: Enables the automatic animation of the featured posts carousel.
fa: فعال کردن متحرک سازی خودکار نوشته‌های ویژه بصورت چرخشی.

en: Animate your featured posts with a slideshow
fa: نوشته‌های ویژه را متحرک کنید با انتخاب اسلایدر

en: Max number of featured posts to display. <br /><i>Set to 1 and it will show it without any slider script</i><br /><i>Set it to 0 to disable</i>
fa: بیشترین تعداد نوشته‌های ویژه برای نمایش.<br /><i> عدد 1 را وارد کنید تا بدون اسلایدر نمایش داده شود</i><br /><i> عدد 0 را وارد کنید تا غیر فعال شود</i>

en: Featured Post Count
fa: تعداد نوشته ویژه

en: Check this box to display a selection of posts with a slideshow, on top of your blog.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا نوشته‌ها با اسلایدر در بالای سایت نمایش داده شود.

en: Feature posts on top of your blog
fa: نوشته‌های ویژه در بالای سایت

en: Featured posts
fa: نوشته‌های ویژه

en: While the default blog design is a grid of posts, you can check this option and display one post per row, whith the thumbnail beside the text.
fa: در حالت عادی نوشته‌ها به صورت جدولی نمایش داده می‌شوند، با انتخاب این گزینه نوشته‌ها به صورت لیست نمایش داده خواهند شد و تصاویر بند انگشتی در کنار نوشته‌ نمایش داده خواهد شد.

en: Display your blog posts as a standard list.
fa: نمایش نوشته‌های سایت بطور لیست استاندارد.

en: Excerpt Length
fa: طول خلاصه متن

en: Blog Sub-Heading
fa: زیرسربرگ سایت

en: Blog
fa: سایت

en: Blog Heading
fa: سربرگ سایت

en: Display a custom heading for your blog.
fa: نمایش سربرگ سفارشی برای سایت شما

en: [ <strong>is_page</strong> ] Default page layout - If a page has a set layout, it will override this.
fa: [ <strong>is_page</strong> ] طرح برگه پیش‌فرض - اگر طرحی برای برگه تنظیم شده باشد، آنگاه جایگزین این می شود.

en: Default Page
fa: برگه پیش‌فرض

en: [ <strong>is_404</strong> ] Error 404 page layout
fa: [ <strong>is_404</strong> ] طرح برگه خطای 404

en: Error 404
fa: خطای 404

en: [ <strong>is_search</strong> ] Search page layout
fa: [ <strong>is_search</strong> ] طرح برگه جستجو

en: Search
fa: جستجو

en: [ <strong>is_category</strong> ] Category archive layout
fa: [ <strong>is_category</strong> ] طرح بایگانی دسته

en: Archive - Category
fa: دسته - بایگانی

en: [ <strong>is_archive</strong> ] Category, date, tag and author archive layout
fa: [ <strong>is_archive</strong> ] طرح دسته، تاریخ، برچسب و بایگانی نویسنده

en: Archive
fa: بایگانی

en: [ <strong>is_single</strong> ] Single post layout - If a post has a set layout, it will override this.
fa: [ <strong>is_single</strong> ] طرح نوشته تکی - اگر طرحی برای نوشته تنظیم شده باشد، آن جایگزینش می شود.

en: Single
fa: تکی

en: [ <strong>is_home</strong> ] Posts homepage layout
fa: [ <strong>is_home</strong> ] طرح صفحه اصلی نوشته‌ها

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Other layouts will override this option if they are set
fa: دیگر طرح‌ها جایگزین این تنظیم می شوند، اگر تغییر گردد

en: Global Layout
fa: طرح کلی

en: Header widget area, perfect to insert advertisements. Note : this feature is not available when a header image is being displayed.
fa: ناحیه ابزارک سربرگ،عالی برای گذاشتن تبلیغات. نکت: این ویژگی زمانی که تصویر سربرگ فعال باشد نمایش داده نمی شود.

en: Display a widget in your header
fa: نمایش ابزارک در سربرگ سایت

en: Upload a header image (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz). This will disable header title/logo, site description, header ads widget
fa: بارگذاری تصویر سربرگ (فرمت‌های پشتیبانی شده: .jpg, .png, .gif, svg, svgz ) این عنوان/لوگوی سربرگ، توضیحات سایت و ابزارک تبلیغات سربرگ را غیرفعال می کند

en: Header Image
fa: تصویر سربرگ

en: The description that appears next to your logo
fa: توضیحاتی که در کنار لوگوی سایت ظاهر می شود.

en: Display your site's description (tagline)
fa: نمایش توضیحات سایت(خط برچسب)

en: Header Logo Image Max-height
fa: تصویر لوگوی سربرگ Max-height

en: Upload your custom logo image. Supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz
fa: تصویر لوگوی سایت را بارگذاری کنید. فرمتهای پشتیبانی شده: .jpg, .png, .gif, svg, svgz

en: Custom Header Logo
fa: لوگوی سربرگ دلخواه

en: Create and organize your social links
fa: ساخت و مدیریت لینک شبکه‌های اجتماعی

en: Hueman is a mobile friendly WordPress theme out of the box. This means that it will adapt and render nicely on any devices : desktops, laptops, tablets, smartphones. <br/>If you uncheck this box, this adaptive (or reponsive) behaviour will not be working anymore. In most of the cases, you won't need to disable this option, and it is not recommended.
fa: این قالب قابلیت واکنش‌گرای بالایی دارد بطوری که با هر دستگاهی مانند:دسکتاپ،لپ‌تاپ،تبلت و تلفن‌های هوشمند هماهنگ می شود.<br/> اگر این گزینه را تیک نزنید قابلیت واکنش‌گرا فعال نمی شود.

en: Enable the Mobile Friendly (or Responsive) layout
fa: فعال کردن حالت واکنش‌گرا (سازگار با موبایل و تبلت)

en: Comments on pages
fa: دیدگاه‌ها در برگه‌ها

en: Pages Comments
fa: دیدگاه‌های برگه‌ها

en: Comments on posts
fa: دیدگاه‌ها در نوشته‌ها

en: Posts Comments
fa: دیدگاه‌های نوشته‌ها

en: Set the website background color
fa: تنظیم رنگ پس‌زمینه سایت

en: Body Background
fa: پس‌زمینه بدنه

en: Give your thumbnails and layout images rounded corners
fa: تصویر بندانگشتی و طرح تصاویر با گوشه‌های گردشده

en: Image Border Radius
fa:  Border Radius

en: Header Menu Background
fa: رنگ فهرست سربرگ

en: Header Background
fa: رنگ پس‌زمینه سربرگ

en: Topbar Background
fa: رنگ فهرست نوار بالا

en: Secondary Color
fa: رنگ سایدبار دوم

en: Primary Color
fa: رنگ سایدبار اصلی

en: Change left and right sidebars padding
fa: تغییر padding برای سایدبار چپ و راست

en: 20px padding for widgets
fa: 20 پیکسل padding  برای ابزارک‌ها

en: 30px padding for widgets
fa: 30 پیکسلpadding برای ابزارک‌ها

en: Sidebar Width
fa: عرض سایدبار

en: Max-width of the container. If you use 2 sidebars, your container should be at least 1200px.<br /><i>Note: For 720px content (default) use <strong>1380px</strong> for 2 sidebars and <strong>1120px</strong> for 1 sidebar. If you use a combination of both, try something inbetween.</i>
fa:  Max-width از container.اگر از دو ناحیه کناری استفاده کنید.container شما باید نهایتا 1200پیکسل باشد<br /><i>نکته: برای محتوای 720پیکسل (پیش‌فرض) بکار ببرید<strong>1380پیکسل</strong>برای دو ناحیه کناری و <strong>1120پیکسل </strong> برای یک ناحیه کناری. اگر از ترکیبی از هردو استفاده می کنید از میانگین آن دو استفاده کنید.</i>

en: Website Max-width
fa: بیشترین عرض برای سایت

en: Select a font for your website
fa: انتاخب فونت برای سایت

en: Font
fa: فونت

en: Use a boxed layout
fa: استفاده از طرح جعبه ای

en: Boxed Layout
fa: طرح جعبه ای

en: FAVICON
fa: آیکون سایت

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
fa: بارگذاری آیکون سایت (فرمت‌های پشتیبانی شده:.ico, .png, .gif)

en: Check this option to open the link in a another tab of the browser.
fa: انتخاب این گزینه برای اینکه لینک در یک تب جدید مرورگر باز شود.

en: Link target
fa: هدف لینک

en: Set a unique color for your icon.
fa: انتخاب رنگ اختصاصی برای آیکون شما

en: Icon color
fa: رنگ آیکون

en: This is the text displayed on mouse over.
fa: این متنی است که با حالت mouse over نمایان می شود.

en: Social link
fa: لینک شبکه اجتماعی

en: Social icon
fa: آیکون شبکه اجتماعی

en: Id
fa: شناسه

en: Pick the context(s) where this widget area will be displayed.
fa: انتخاب زمینه هایی که در آن این زمینه ابزارک نمایش داده خواهد شد.

en: Personalizing the name of the widget zone will help you identify it.
fa: دادن یک نام اختصاصی به ابزارک، کمک به شناسایی آن می کند.

en: Enter a name
fa: وارد کردن نام

en: Pick the contexts where this widget area will be displayed.
fa: انتخاب زمینه هایی که در آن این زمینه ابزارک نمایش داده خواهد شد.

en: Context(s)
fa: زمینه

en: Select the pre-defined location(s) in which you will embed this widget zone.
fa: انتخاب موقعیت ازپیش تعریف شده که شما به منطقه ابزاکتان اختصاص می دهید.

en: Location(s)
fa: مکان

en: unique id
fa: شناسه اختصاصی

en: id
fa: شناسه

en: Are you sure you want to remove : <strong>{{ data.title }} ?</strong>
fa: آیا از حذف کردن آن اطمینان دارید:<strong>{{ data.title }} ?</strong>

en: Remove
fa: حذف

en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background size
fa: اندازه پس‌زمینه

en: Background position
fa: موقعیت پس‌زمینه

en: Background attachment
fa: پیوست پس‌زمینه

en: Repeat
fa: تکرار

en: Color
fa: رنگ

en: Press return or enter to open this section
fa: برای باز کردن این بخش وارد شوید یا بازگردید.

en: close
fa: بستن

en: I already know what's new thanks !
fa: قبلا فهمیدم چه چیزی اضافه شده است، ممنون!

en: Read the latest release notes
fa: خواندن نکات انتشار یافته اخیر

en: We'd like to introduce the new features we've been working on.
fa: دوست داریم به شما امکانات جدیدی را که اضافه کرده ایم نشان دهیم

en: Good, you've just upgraded to
fa: خوب است شما ارتقاء دادید به

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
fa: برای کپی کردن اطلاعات سیستم، قسمت زیر را کلیک کرده، آن گاه دکمه Ctrl + C  برای کامپیوتر و یا دکمه Cmd + C در مکینتاش را فشار دهید.

en: Please include the following informations when posting support requests
fa: لطفا از اطلاعات زیر پیروی کنید وقتی میخواهید درخواست پشتیبانی دهید

en: System Informations
fa: اطلاعات سیستم

en: Get help in the free support forum
fa: برای دریافت پشتیبانی به انجمن مراجعه کنید

en: Read the documentation
fa: خواندن مستندات

en: The best way to start is to read the %s.
fa: بهترین راه برای شروع مطالعه %s است.

en: Go to Dashboard
fa: بازگشت به پیش‌خوان

en: Go to Dashboard &rarr; Home
fa: بازگشت به پیشخوان &rarr; صفحه اصلی

en: You are using a child theme of Hueman %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
fa: در حال استفاده child theme %1$s هستید: همیشه %2$s بعداز ارتقاء بررسی کنید تا ببینید آیا توابع یا پوسته منقضی نشده باشد.

en: demo website
fa: دموی سایت

en: getting started guide
fa: شروع به کار با این راهنمایی

en: The best way to start with %s is to read the %s and visit the %s.
fa: بهترین راه برای شروع با %s خواندن %s و دیدن %s است.

en: read the latest release notes
fa: خواندن آخرین تغییرات قالب

en: For more informations about this new version of the theme, %s or check the changelog below
fa: برای آگاه شدن از آخرین تغییرات، لطفا مراجعه کنید به %s و یا به لیست تغییرات مراجعه کنید

en: %s %s has more features, is safer and more stable than ever to help you designing an awesome webdesign.
fa: %s %s امکانات بیشتر،بسیار ایمن‌تر از قبل و پایدارتر شده است و به شما در طراحی یک سایت حرفه ای کمک می کند.

en: About Hueman
fa: درباره قالب Hueman

en: All your previous options have been kept and are available in the customizer options panel.
fa: همه تنظیمات قبلی قالب نگهداری شده و الان در بخش پنل تنظیمات سفارشی‌سازی موجود است.

en: customizer
fa: سفارشی‌سازی

en: more informations here
fa: اطلاعات بیشتر در اینجا

en: <h2>As per the WordPress themes guidelines (%1$s), all the Hueman theme options have been moved to the %2$s.</h2>
fa: <h2>راهنمای قالب وردپرس (%1$s)،همه تنظیمات قالب رفتن در قسمت %2$s.</h2>

en: Your favicon is currently handled with an old method and will not be properly displayed on all devices. You might consider to re-upload your favicon with the new control below.
fa: آیکون سایت شما درحال حاضر به روش قدیمی ساخته شده  و امکان دارد در همه دستگاه‌ها نمایش داده نشود. شما باید آیکون سایت را مجدد در بخش زیر بارگذاری کنید.

en: Dynamic Sidebars and Widgets
fa: سایدبارها و ابزارک‌های دینامیک

en: Create and manage widget zones
fa: ساخت و مدیریت ابزارک‌ها

en: Create And Manage Widget Areas
fa: ساخت و مدیریت ابزارک‌ها

en: You must save changes for the new areas to appear below. <br /><i>Warning: Make sure each area has a unique ID.</i>
fa: برای مشاهده نواحی جدید باید ابتدا تغییرات را ذخیره کنید. <br /><i> اخطار: مطمئن شوید هر ناحیه یک شناسه اختصاصی داشته باشد</i>

en: Create And Order Widget Areas
fa: ساخت و مرتب‌سازی ابزارک‌ها

en: SITE ICON
fa: آیکون سایت

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: در حال بروز رسانی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: No plugins are available to be activated at this time.
fa: در حال حاضر هیچ افزونه‌ای برای فعالسازی موجود نیست.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
fa: هیچ افزونه برای فعالسازی انتخاب نشده است.

en: No plugins are available to be updated at this time.
fa: در حال حاضر هیچ افزونه‌ای برای بروز رسانی وجود ندارد.

en: No plugins are available to be installed at this time.
fa: در حال حاضر هیچ افزونه‌ای برای نصب وجود ندارد.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
fa: هیچ افزونه ای برای بروزرسانی انتخاب نشده است.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
fa: هیچ افزونه برای نصب انتخاب نشده است.

en: Updated
fa: بروزرسانی شده

en: Upgrade message from the plugin author:
fa: پیام ارتقاء از نویسنده افزونه:

en: version
fa: نسخه

en: Available version:
fa: ورژن موجود:

en: Minimum required version:
fa: حداقل ورژن مورد نیاز:

en: Installed version:
fa: ورژن نصب شده:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
fa: ناشناخته

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: برای فعال‌سازی <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بروزرسانی دردسترس <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: برای نصب <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: Update recommended
fa: بروز رسانی پیشنهاد می‌شود

en: Requires Update
fa: بروزرسانی ضروری

en: Required Update not Available
fa: بروز رسانی مورد نیاز موجود نیست

en: Active
fa: فعال

en: External Source
fa: لینک خارجی

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
fa: و

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
fa: بسته نصبی افزونه شامل چندین فایل است، اما فایل بسته نصبی در پوشه نیست.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
fa: با نویسنده افزونه برای چگونگی ساخت بسته نصب افزونه برطبق راهنمای وردپرس تماس بگیرید.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
fa: بسته افزونه دارای پوشه با نامک مناست نیست و ویرایش نام آن کاربردی ندارد.

en: Update Required
fa: بروز رسانی ضروری

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
fa: این افزونه نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با قالب است.

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa: با مدیریت برای کمک و راهنمایی تماس بگیرید.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa: افزونه فعال نیست. نسخه جدیدتر %s برای قالب نیاز است. افزونه را بروزکنید.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa: کاری نیاز نیست. افزونه %1$s درحال حاضر فعال است.

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
fa[0]: در حال آپدیت افزونه

en: Something went wrong with the plugin API.
fa: خطایی در Api افزونه وجود دارد.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Child Menu
fa: فهرست فرزند

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: by
fa: توسط

en: Follow:
fa: دنبال کنید:

en: More
fa: بیشتر

en: Expand Sidebar
fa: گسترش سایدبار

en: To search type and hit enter
fa: در جستجوی چه هستید؟

en: Please try another search:
fa: با کلمه‌ای دیگر تلاش کنید

en: For the term
fa: برای عبارت

en: No Sidebars
fa: بدون سایدبار

en: Choose Sidebar
fa: انتخاب ناحیه کناری

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: default:
fa: پیش‌فرض:

en: Title
fa: عنوان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Right Sidebar
fa: سایدبار سمت راست

en: Left Sidebar
fa: سایدبار سمت چپ

en: Featured pages
fa: برگه‌های ویژه

en: Close
fa: بستن

en: Remove Media
fa: حذف مدیا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: and
fa:  و

en: You may also like...
fa: مطالب مرتبط

en: Previous story
fa: قبلی

en: Next story
fa: بعدی

en: Yearly Archive:
fa: بایگانی‌ سالانه:

en: Monthly Archive:
fa: بایگانی‌ ماهانه:

en: Daily Archive:
fa: بایگانی‌ روزانه:

en: Tagged:
fa: برچسب:

en: Category:
fa: دسته:

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Page not found!
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد!

en: Error 404.
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Search result
fa: نتیجه جستجو

en: says:
fa: گفته است:

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Recent Comments
fa: آخرین دیدگا‌ه‌ها

en: Popular Posts
fa: محبوبترین مطالب

en: Recent Posts
fa: آخرین مطالب

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: در حال نصب افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations have been completed.
fa: همه موارد با موفقیت نصب شدند.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
fa: %1$s  نصب انجام شد.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
fa: نصب %1$s با مشکل مواجه شد.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa: هنگام نصب خطایی رخ داده است %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: عملیات نصب در حال شروع است. این عملیات در برخی از هاست‌ها ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین صبور باشید.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: در حال نصب و فعالسازی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations and activations have been completed.
fa: همه موارد با موفقیت نصب و فعالسازی شدند.

en: Hide Details
fa: پنهان کردن جزئیات

en: Show Details
fa: نمایش جزئیات

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
fa: %1$s  نصب و فعال شد

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: عملیات نصب و فعالسازی در حال شروع است. این عملیات در برخی از هاست‌ها ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین صبور باشید.

en: Plugin activation failed.
fa: فعالسازی پلاگین با مشکل مواجه شد.

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Source
fa: منبع

en: Plugin
fa: افزونه

en: Activate
fa: فعالسازی کنید

en: Install
fa: نصب کنید

en: Installed But Not Activated
fa: نصب شده اما هنوز فعال نشده

en: Not Installed
fa: نصب نشده

en: Recommended
fa: پیشنهادی

en: Required
fa: ضروری

en: WordPress Repository
fa: منبع وردپرس

en: Pre-Packaged
fa: از قبل - بسته بندی شده

en: Return to the Dashboard
fa: برگشت به پیشخوان

en: Dismiss this notice
fa: بستن این هشدار

en: All plugins installed and activated successfully. %s
fa: همه افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %s

en: The following plugin was activated successfully:
fa: افزونه زیر با موفقیت فعال شد:

en: Plugin activated successfully.
fa: افزونه با موفقیت فعال شد.

en: Return to Required Plugins Installer
fa: بازگشت به بخش نصب‌کننده افزونه های ضروری

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
fa[0]: در حال فعال کردن افزونه

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa[0]: درحال نصب افزونه

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
fa[0]: برای بروزرسانی  %s افزونه دسترسی ندارید. با مدیریت تماس بگیرید.

en: The Hueman Addons plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with the Hueman theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa[0]: افزونه نیامزند بروزرسانی برای هماهنگی کامل با قالب است:%1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
fa[0]: برای فعال‌سازی %s افزونه دسترسی ندارید. با مدیریت تماس بگیرید.

en: The Hueman Addons required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: افزونه زیر غیرفعال است:%1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
fa[0]: برای نصب %s افزونه دسترسی ندارید. با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: The Hueman theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa[0]: افزونه زیر برای این قالب ضروری است:%1$s.

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
fa: درحال نصب افزونه : %s

en: Install Plugins
fa: نصب افزونه ها

en: Install Required Plugins
fa: نصب افزونه های مورد نیاز

en: Powered by
fa: قدرت گرفته از

en: All Rights Reserved.
fa: حق کپی رایت محفوظ است.

en: Pingbacks
fa: بازتاب‌ها

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: % Responses
fa: % دیدگاه‌

en: 1 Response
fa: ۱ دیدگاه

en: No Responses
fa: بدون دیدگاه

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
fa: صفحه مورد نظر شما وجود ندارد. لطفا دوباره جستجو کنید.
